Hoz Comics'ten yeni Marvel'lar..

Başlatan V, 21 Haziran, 2010, 21:20:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Hasim Bey, Hoz Comics'in facebook sayfasinda yaptigi açiklamada ;Spider Man'in devam edecegini, ayrica bir kaç yeni
seri için Marvel'la görüstüklerini,bir ay içerisinde yeni yayinlar hakkinda kesin açiklamayi yapabileceklerini bildirdi.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Gerçekten begenerek takip ettigim Spider Man'in devam etmesi çok güzel bir haber.
Hozcomics güzel seyler beklemeyi alistirdi bizi. Yeni Marvel kahramanlarinida artik bekleyip görecegiz..
Darkwood Sakinleri..

hanac

Benim beklentim Thor vaya Captain America.

Seneye filmleride vizyona girecek.

Çok iyi bir hamle olur.

rumar80

Ed Brubaker'in yazdığı Captain America süper. Bence düşünülmeli
  Wolverine origins'i de öneririm

gamlıbaykuş

Ben de Thor ve captan America iyi olur diyorum. Fantastik Dörtlü' de olur hani:) Hasim Bey'in haberlerini sabirsizlikla bekliyoruz. Gerekli Seyler açiklamalarini yapti, 1001 roman da yapmis sira Hoz'da diyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Sinan Başak

Bir sürü firma yillardir açiklama yapiyor ama is açiklama ile bitmiyor. Gördügümüz ve devami gelen yeni birsey yok. (Spiderman ve Dylan Dog disinda)

V

Hoz Comics, yeni yayinlarini birkaç gün içerisinde açiklayacagini duyurdu.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

karga

Astonishing X-Men ve Daredevil güzel olurdu.

hanac

Alıntı yapılan: judas2099 - 02 Ağustos, 2010, 00:07:48
Hoz Comics, yeni yayinlarini birkaç gün içerisinde açiklayacagini duyurdu.. :)

Birkaç gün geçti bile.  :)

Her an açiklanabilir.

hanac

HULK  olabilir mi ?

Su anda ABD de 611. sayi yayinlandi.

hanac

HOZ yayinlayacagi yeni fumettileri açikladi.

Daha dogrusu gayriresmi olarak Sami abi açikladi  :)

Ama daha önce bu sekilde yaptigi bütün duyurular dogru çikmisti.

Simdi de Marvel'leri bekliyoruz.

gamlıbaykuş

Peki biz de ögrenebilir miyiz acaba?

gamlıbaykuş

Evet sagi solu kurcalayinca neler oldugunu ögrendim...

s.b

Arkadaslar hasim bey su siralar çok yogun. Sizin isteklerinizi gerçeklestirmek için ugrasiyor. Ayrica  dükkani da tasiyorlarmis. Kendisi diyor ki "Bana 200 kisi satin alir garantisini verin, size ne istiyorsaniz yayinlayayim". Evet aynen böyle dedi gülerek.
Yani bizim için bu kadar ugrasan Hasim Bey'in hakkini teslim etmek lazim. O öyle olsun, bu böyle olsun, su söyle yayinlansin, bu böyle yayinlansin dememizle her seyin olmasi mümkün degil. Bildiginiz gibi ticarette amaç kar etmektir. Hasim Bey neredeyse "gönüller bir olsun parayi bosver" mantigiyla çr yayinliyor gibi. Ama anladigim kadariyla bu hiç te kolay degil. Mutlaka para kazandiracak çizgiromanlar yayinlamak gerekli. Her istedigimiz çr ne yazik ki yayincinin yüzünü güldürmüyor. Buna örnek olarak Demir Adam'i verebiliriz.

Ha bu arada yeni bir çr daha geliyor. Yurt disindaki basarili çr temsilcimiz Yildirim Örer Bey'in SALLY adindaki 128 sayfalik siyah beyaz bir yapiti da yakinda bizlerle birlikte olacak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Arkadaşlar.
Sizce bu "200 kişi bulun basalım" lafı biraz tuhaf değil mi?
   Gerçekten bir yayinevi bir dergiyi, ya da bir kanal bir diziyi ne amaçla yayınlar? Bazı politik amaçlı olanlar istisna. Tabii ki para kazanmak için. Bakın Amerika'da hatta Bonelli bile yeteri kadar beklentileri karşılayamayan çizgi romanları nasıl yayından çekiyor.
   Hele de derginin yayınlanması için telif ödenen bir ülkede iseniz.
   Bakın eski örneklere. Bakın defalarca yayınlansın diye bastırdığımız Julia'ya önce Aksoy, sonra maceraperest yayınlamayı bıraktı. (Bu arada umarim aynı şey tekrar olmaz da 1001 roman yayını bırakmaz)
  Demek ki bu söylem o kadar tutarlı değil. Keşke olsa. O nedenle ben genel olarak ta bu kalabalıkta önümüzü pek parlak göremiyorum. Sanki yine bir-iki sayı yayınlanıp kapanan dergiler olacakmış gibi. 200 satsa da