Hoz Comics'ten yeni Marvel'lar..

Başlatan V, 21 Haziran, 2010, 21:20:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

HOZ dan Thor, Hulk beklerken karsimiza Jeriko, Judas çikti.  :)

Acaba bu fumetti hamlesi ile Marvel ler ertelendi mi ?

Ilke arkadasimiz bizi bilgilendirirse çok seviniriz.

ilke

arkadaslar

su an hasim bey yayinevini tasimakla ve yeni fumettileri hazirlamakla mesgul. ben dahil fazla kimseyle görüsemez durumda. adam gibi konusamiyoruz. saniyorum eylül ayi içinde isleri yoluna koyacak ve bir yayin programi yapacaktir. önceligi fumettilere vermis durumda. amerikanlar için açiklamayi kisa bir sürede gelecektir

V

Hoz Comics'ten beklenen açiklama geldi. :) Yeni Marvel'ler:

Amazing Spider-Man Brand New Day
Daredevil Yellow
Hulk Gray
Spider-Man Blue

Bu listeye daha önce duyurduklari Wasteland ve X-Women'i da ekleyelim.Yalniz Eylül ayinda sadece Swing'i
yayinlayacaklarmis.Beklemeye devam edecegix anlasilan.. :(

"İstemem,eksik olsun.."

V

Daredevil Yellow:Jeph Loeb, Tim Sale

"İstemem,eksik olsun.."

V

Hulk Grey:Jeph Loeb, Tim Sale! Marvel Renkler Serisinden Hulk'un payina "Gri" düstü .Tutabilene askolsun..

"İstemem,eksik olsun.."

V

Spider-Man Blue:Jeph Loeb, Tim Sale! Dokunduklarini altin eden ikili, duvar sürüngenine ne yapmazlar ki?

"İstemem,eksik olsun.."

V

Amazing Spider-Man Brand New Day:Bu seriyide bitirirsek,sil bastan devam edecegiz anlasilan..

"İstemem,eksik olsun.."

V

X-Women:Rüyalarimizi süsleyecek süper disiler..

"İstemem,eksik olsun.."

V

Wasteland :Yayinlanmasi kendisi gibi efsaneye dönüstü bile..Yasadigimiz dünya çoraklasmadan bu seriyi alip-okuyabilecek miyiz acaba?

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Hayırlı olsun.

Şimdi bunlar kaçar sayı olarak yayınlanacak ?

İlke, biraz bilgi rica edelim.  :)

gamlıbaykuş

Vay be hem çok sasirdim hem çok sevindim. Çok güzel ve basarili yayinlar. Hadi bakalim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Yeni Marveller'e söyle bir bakacak olursak, güzel seçimler. Daredevil Yelow, övgüyle anildigini biliyorum. Spiderman Blue, yayinlandigi dönemde hemen hemen her sayisi ABD'de en çok satanlar listesine girmis. Bu iki seriye imzasini Jeph Loeb ve Tim Sale atmis. Ikisi de çizgi roman dünyasi açisindan önemli isimler. Hatirlayan var mi bilmem. Süpermen Tüm Sezonlar da bu ikiliye aitti ve büyük övgüler topladi. Hulk Grey hakkinda pek bilgim yok ama Hulk'u severim. Hadi hayirlisi diyelim...

gamlıbaykuş

Spiderman Blue ile ilgili birkaç yorum (eksi sözlükten alinmistir...)

1.jeph loeb'in yazdigi ve tim sale'in çizdigi çok basarili bir spider-man serisi...
2.gerek çizimleri gerek konusu gerekse olaya kattigi duygusallik ve peter parker'in gwen hakkindaki hislerini yansitmasi açisindan çok basarili bir seri. 6 bölümden olusmaktadir
3.buradaki blue kelimesi müzikte ki blues kelimesinden gelmistir. peter parker'in depresif hallerini tanimlamak icin kullanilmistir
4.yine jeph loeb ve tim sale'in süper birlikteliginden ortaya çikan ve klasik dönem çizimlerini hatirlatan, jazz veya blues dinlenerek okunasi çizgiroman.
5.kitap 6 sayidan olusur ve her sayi bir jazz/blues parcasinin adini tasir. sirasiyla:

( my funny valentine)
( let's fall in love)
( anything goes)
( autumn in new york)
( if i had you)
( all of me)

rumar80

Aslinda Jeph Loeb ve Tim Sale ikilisi asil çikislarini Batman için yaptiklari Long Halloween ve Dark Victory maceralari ile yaptilar. Ayrica Heroes'u seyreden arkadaslar bilirler. Gelecekten çizimler yapan ressamin çizimleri Tim Sale'e aittir ve Jeph Loeb de dizinin danismanlarindandir.
  Yayinlanacak marvel'lara gelince üçünü de okudum, asla Batman'lere yaklasmasa da rahatlikla okunabilecek, bir çirpi da gidecek yayinlar.Tavsiye ederim.

pizagor

Loeb'in sihrinin dokundugu hikayelerin tadina doyum olmuyor...

O yüzden hiçbir zaman isinamadigim Daredevil'de Loeb - Sale iklisinin nasil bir okuma keyfi yarattiklarini merakla bekliyorum...

Spiderman Blue ve Hulk Gray ise zaten banko :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...