Satürn Evleri - İthaki (7 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan memospinoz, 21 Kasım, 2021, 23:14:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Dünya koruma alanı ilan edilmiş ve terk edilmişti. İnsanlar artık 35 kilometre yukarıda, halka şeklinde inşa edilmiş bir yapıda yaşıyordu. Ortaokuldan mezun olan Mitsu'nun işi bu yapının, yani Satürn Evleri'nin camlarını silmekti. Mitsu, varlığının ve yaptıkları işin anlamını aramak için uzaya adım atacaktı.

12.8x18.2 cm, 192 sayfa

hanac

dean

Sayfa Sayısı: 192
  Etiket Fiyatı: 32 TL

Basım Tarihi: Ocak 2022

nicholaihel

Çıkan iki sayıyı aldım, okudum. Ama bana oldukça sıkıcı geldi. Toplam yedi cilt galiba. İki sayıda daha çok yol alınması lazımdı. Çizimleri de kendine has ama ben çok beğenmedim. İthaki daha iyi bir seri ile girsin manga janrına isterdim.

hanac

Sayfa sayısı: 192
Kağıt cinsi: 2. Hamur
Ürün formatı adıKitap
Boyutlar: 12,80cm x 18,20cm
Çevirmen: Nilay Çalşimşek
Fiyat: 32 ₺

Dünya koruma alanı ilan edilmiş ve terk edilmişti. İnsanlar artık 35 kilometre yukarıda, halka şeklinde inşa edilmiş bir yapıda yaşıyordu.

Mitsu çalışırken kendisi gibi "yalnız" yaşayan bir kadınla tanışmıştı ve insanlara inanmaktan korkan bu kadın için elinden geleni yapmaya kararlıydı.

hanac

Satürn Evleri 4

Yazar: Hisae İvaoka
Boyut:  12.80x18.20
Çeviren: Nilay Çalşimşek
Kapak Türü: Ciltsiz
Kağıt Türü: 2. Hamur
Fiyat: 34 ₺

hanac

Satürn Evleri 5

Boyut:  12,8x18,2
Yayın Tarihi: Haziran 2022
Fiyat: 36 ₺

İşine karşı olan sorumluluğu ve hisleri Mitsu'ya keyif vermeye başlar. Ancak diğerleriyle arasındaki bu tutku ve coşkunun farklılığı bir kazaya yol açacaktır.

Ve yeryüzüne iniş projesi, yavaş yavaş herkesi harekete geçirir.

hanac

Satürn Evleri 6

Boyut:  12,8x18,2
Yayın Tarihi: Haziran 2022
Fiyat: 42 ₺

Yeryüzüne...

Sota'nın tüm kalbiyle oluşturduğu plan, Mitsu'yu heyecanlandırmıştır. Diğer tarafta, alt seviye büyük bir şanssızlık ve karanlık bir planla aynı anda karşı karşıya kalır.

hanac

Satürn Evleri 7

Alt seviyelerde büyük bir yangın çıkmıştı. Bunu fırsat bilerek uygulamaya konulan plan sonunda nereye varacaktı?

Sayfa Sayısı: 264
Fiyat: 64 ₺

ZGeralt

İndirimde ilk 5 sayıyı yakaladığımda almıştım ve bir hevesle başladım ancak beni pek tatmin etmedi. Üçüncü cildi bitiremedim. Fazla durağan buldum ve bunun dışında spesifik bir neden belirtemeyeceğim ama çok sıkıldım. Bir türlü giremedim içine üstelik bu tarz distopik/bilim kurgu türüne bayılırım, hem romanda hem çizgi romanda. Devam etmeyeceğim, belki ilerde bir şans daha veririm, zaman bulabilirsem tabi...

hanac