Reacher

Başlatan hennessy, 07 Şubat, 2022, 20:38:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

https://www.imdb.com/title/tt9288030/

Dizinin dayandığı Killing Floor kitabı, kısa süre önce sivil hayata dönen Reacher'ın bir zamanlar hizmet ettiği ülkeyi dolaşırken kendisini yıllar sonra ilk kez cinayet işlenen küçük bir kasabada bulması sonrası yaşananları konu ediniyor. Görgü tanıklarının ifadeleri ve polisin şüphesiyle bir anda kendisini cinayet zanlısı olarak bulan Reacher'ın, masumiyetini kanıtlamak için olayı çözerken keskin zekasını ve sert yumruklarını kullanması gerekiyor. Killing Floor, serinin ilk basılan kitabı olmasına rağmen kronolojik olarak dördüncü sırada yer alıyor.

Bosch'dan sonra hayatımda ki boşluğu daha ilk bölüm ile dolduran harika dizi. Tom Cruise Alan Ritchson yanında çok sönük kalır. 9/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

İlk bölümü izledim. Kitabı da okumuştum. Gerçekten güzel başladı. Umarım öyle devam eder.

can amca

Bir gecede bitirdim. Çok beğendim. Sinema filmlerinde Tom Cruise'a ısınamamıştım. Casting'in ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

dean

Dizi şimdiden ikinci sezon onayını aldı.

DAMPYR

Henüz seyretmedim ama güzel bir diziye benziyor ikinci sezon onayı aldığına göre kesin seyretmek lazım

Pulluk

Tek kelimeyle "Enfes" olmuş.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Zeljko

Ben de beğendim.Başroldeki abimiz Hulk gibi maşallah
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

V

4.bölümdeyim.Sağlam dizi ..Reacher bildiğin Çelik Blek ayarında bir karakter olmuş..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

Dizinin konusu, yakın zamanda sivil hayata geçiş yapan Jack Reacher isimli kıdemli bir askeri polis müfettişinin hikâyesine odaklanıyor. Bir zamanlar hizmet ettiği ulusu keşfetmek için ABD'yi dolaşmaya başlayan Reacher, Georgia'nın küçük Margrave kasabasına geldiğinde, 20 yılın ardından ilk defa bir cinayet vakasına sahne olmuş bir toplulukla karşılaşıyor. Görgü tanıklarının kendisini suç mahallinde görüldüğünü iddia etmesinin ardından kendisini hapiste bulan Reacher masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, kasabanın derinlere kök salmış bir komployu ortaya çıkarmaya başlıyor

4 Şubat 2022 tarihinde Amazon Prime Video Türkiye tarafından yayınlanan Amazon orijinal dizisidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi aksiyon, gerilim ve suç türünde yer alıyor.

Aslen kitaptan uyarlanan dizi daha önce sinemaya da uyarlanmıştı.

Lee Child'ın "Jack Reacher" serisinin ilk romanı Killing Floor'dan uyarlanan ve Nick Santora'nın kalemiyle ekranlara taşınan dizi, ilk sezonuyla 4 Şubat Cuma günü yayınlandı
Dizinin oyuncu kadrosunda Alan Ritchson, Maxwell Jenkins, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster ve Bruce McGill gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb'de 8,9'luk puana sahip oldu

https://youtu.be/GSycMV-_Csw

rumar80

Gerçekten düzgün bir iş. Mutlaka seyredin.