2022 Nisan - Çizgi Roman Listesi

Başlatan hanac, 05 Nisan, 2022, 15:06:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

2022 Nisan Çizgi Roman Listesine yavaş yavaş başlayalım.

TKnKT

Kitap görseli üzerine tıklayarak, kitabın forum içerisindeki başlığına gidebilir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. :)

"The man who opens topics faster than his shadow"

darbove

Bu ay çok fazla harca yapmak durumunda kaldım. Presstij ön siparişleri, Flaneur ön siparişi, Marmara çizgi özel edisyonlu bir şeyler çıkardı ve en son Ertan abi road to metali story olarak attı battığımın resmidir.  :-\
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

pizagor

Listenin parçalanmış hali ve bütünsel hali birbirinden farklı görünüyor. Başlığın ilk mesajındaki görsel eski kalmış sanırım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Nisan, 2022, 09:38:56
Listenin parçalanmış hali ve bütünsel hali birbirinden farklı görünüyor. Başlığın ilk mesajındaki görsel eski kalmış sanırım.

Pazartesi güncellenecek.

Kinowa59

Sayın hanac'ın Nisan ay'ı çıkan çizgi roman listesine göre şu ana kadar ( 18.4.2022) tam tamına 27 adet çizgi roman yayınlanmış. Ey çizgi düşler. Sen Nasıl bir gayrı ciddi yayıncısın. Olacak şeymi bu. Sende okuyucuya hiçmi saygı yok. İnsanda biraz olsun duyarlılık olur. Cehalet ve bencillik bu kadarmı ruhunu esir aldı. Hiç olmazsa insan göz boyamak için olsun birer tane Tex veya Zagor yayınlar. Sana Hakkı'mı helal etmiyorum. Allah'ından bul...

SERFOR26

LAL KİTAPLARINDAN BİR HABER YOK MU NİSAN BİTİYOR .

aa

Merak etmeyin geç olsa da Nisan sonuna mutlaka çıkar. LAL istikrarını bozmaz.
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

2022 Nisan listesine Lal Fumettiler de eklenince, okuyucu için doyurucu güzel bir çeşitleme olacak gibi görünüyor. 8)
Darkwood Sakinleri..

hanac

LAL ler de geldi, Liste güncellendi... 35 çizgi roman oldu.

http://altinmadalyon.com/altin/guncel-yayinlar-2022/2022-nisan-cizgi-roman-listesi/msg235107/#msg235107

Kitap görseli üzerine tıklayarak, kitabın forum içerisindeki başlığına gidebilir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

http://altinmadalyon.com/altin/guncel-yayinlar-2022/2022-nisan-cizgi-roman-listesi/msg235110/#msg235110

Kinowa59

Zagor & Dragenero 26.4.2022 salı günü raflarda olacakmış . Tuttuğun Elmas olsun lal kitap. Benim gibi Zagor tutkunlarına mükemmel bir bayram hediyesi verdiniz.

Kinowa59

Zagor& Drogoner tek sayılıkmı acaba ? Üzerinde sayı no yokta.

Mrtekin

Çok ibretlik bir ay oldu. Ne ararsan var. ;D
They drew first blood...

Kinowa59

Sayın Kuzgun, Zagor & Drogonero konusundaki aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Zagor ve Tex ile ilgili ne yayınlanırsa başım gözüm üstüne. İyiki lal kitap var. Var olsunlar, sağ olsunlar.

labirent