Mister No İngilizce - Epicenter Comics

Başlatan YzbVolkan, 20 Haziran, 2022, 13:30:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YzbVolkan

Epicenter bir tane de mister no cikarmiş. Renkli kuse. Bir kac Zagor almistim. Cok kaliteli baskiydi.
Ama Mister no yu hic bir yerde goremedim. Nasìl alsbiiriz ki.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Zeljko

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 20 Haziran, 2022, 13:30:21
Epicenter bir tane de mister no cikarmiş. Renkli kuse. Bir kac Zagor almistim. Cok kaliteli baskiydi.Ama Mister no yu hic bir yerde goremedim. Nasìl alsbiiriz ki.

Epicenter Mister No basacaksa eğer "Alien" hikayesi harika bir tercih olur

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Zeljko

Şimdi baktim orijinal 13-15 arasini basmişlar

Saki

Mister No'nun ilk maceralarindan biri, burada ilk defa Patricia ve Dana Vinter ortaya çıkıyorlar...

hanac

Mister No Epicenter Comics'i ayrı bir başlık olarak açtım.

YzbVolkan

Rossi

Epicenter, ikinci renkli Mister No kitabının tanıtımını yaptı. Diso/Nolitta ikilisin Atlantik macerası. Sevdiğim maceralardandır, klasiktir.

YzbVolkan

Saki

Alıntı yapılan: Rossi - 25 Ocak, 2023, 15:59:09
Epicenter, ikinci renkli Mister No kitabının tanıtımını yaptı. Diso/Nolitta ikilisin Atlantik macerası. Sevdiğim maceralardandır, klasiktir.

Аtlantik macerasi hangi mecera, sayın Rossi, biraz açabilirmisniz, birinci macerayı çok iyi biliyorum tabiki...

Zeljko

Çıkardıkları ilk iki kitabı göz önüne alarak tahmin yapayim;muhtemelen sonraki sayılar Tzantsa,Hamamböcekleri ve Mister No savaşa gidiyor olacaktır

Saki

Teşekkür, macerayı biliyorum, burada ilk defa karşışımza Stelio çıkıyor, Kangadalar öylemiydi, yada Hangadeirolar, küçük yelkenle balık avlayan insanlar, çok güzel bir macera, Mister No kiralı katil karateci Kino ile dövüşüyor, eminim ki bu macerayı 50 defa okudum

Zeljko, Tzantza hangi macera Ritual Cansas mi, küçültülen kesik başlar..

Zeljko

Alıntı yapılan: Saki - 26 Ocak, 2023, 01:12:13

Zeljko, Tzantza hangi macera Ritual Cansas mi, küçültülen kesik başlar..

Doğrudur,Antikacı adıyla çıkan hikaye.

Saki

Yani hep mı Diso olacak, Bignotti nin çizdiği çok güzel maceralar var, örneğin Haiti asileriyle ve woodoo ile olan mecera çok güzel ve ilk maceralardır, Anouk ve Fransızlarla olan macera da çok güzel...

rumar80

Bence de haklısın. Mesela poseidon operasyonu yayınlanabilecek kalitede bir macera. Hem de Bignotti çizimi