God of War

Başlatan dean, 20 Aralık, 2022, 16:22:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Amazon, God of War dizisi duyurdu. Dizinin showrunner'ı olarak The Wheel of Time'dan tanıdığımız Rafe Judkins açıklandı. Normal şartlar altında live-action God of War projesi benim çok heyecanlanmam gereken bir proje olması lazım. Ama hevesim bir çok sebepten ötürü kursağımda kaldı.

Öncelikle dizi direktman İskandinav Mitolojisinden başlayacak. Ben oradan koptum gitti zaten. Yunan Mitolojisinden başlamadıktan sonra benim için bir anlamı yok. Hadi diyelim bu subjektif ama ya showrunner Rafe Judkins. The Wheel of Time son yılların en kötü yüksek bütçeli fantastik dizilerinin başında geliyor.

Öte yandan Amazon hem The Wheel of Time hem de Lord of the Rings ile henüz yüksek kalibreli bu tarz diziler yapmaya hazır olmadığını gösterdi. God of War dizisi ile ilgili hiç umudum yok maalesef. Zaten dizi değil net şekilde film olması gereken bir proje bu. Elbette Yunan Mitolojisi ile başlayarak.

Nightrain

Kratos'u Kratos yapan, Yunanistan'da yaşadığı şeyler. Motivasyonunu oluşturan şeyleri es geçip direkt İskandinavya'dan başlamaları bana kolaycılık gibi geliyor. Aynı şekilde showrunner'ı görünce tadım kaçtı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"