Lone Ranger - HOZ Comics (Dynamite)

Başlatan V, 20 Ağustos, 2010, 09:08:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

2. sayıyı okudum.

Bence ilk sayıya göre tempo biraz düşüyor.

Ama Lone Ranger gerçekten çok iyi bir çr.

Bu serideki kötü adam (adını unuttum) bana Yürüyen Ölüler'deki Vali'yi hatırlattı.

Umarım HOZ bu 4 sayıdan sonra da bu seriye devam eder.

rumar80

Butch Cavendish.
   Tempo düşse de çizimleri ve renklendirmeyi gene beğendim. Az sözle hikaye anlatılıyor. Takdir edilecek bir şey. Ben hala seviyorum.

darkwood

1 ve 2.cildi aynı anda okudum. bende çok beğendim, film tadında güzel bir hikayesi ve güzel çizimleri var.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

2. cildi okudum. Bu da çok iyiydi. Hoz'un en isabetli işlerinden biri.

omega red

2. ciltte ayrıca önemli amerikan bağımsız çizgi roman sanatçılarından paul pope'un da çizdiği bir sayı var.

darkwood

Lone Ranger'in 3. sayısını Kuzgun Çizgiromanevi'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

hanac

Epeydir Lone Ranger hakkında bir şey yazılmamış.

Dün gece 3. sayıyı okudum, yine çok iyi idi.

Artık 4. sayı ile mini-seri bitecek.

Çok iyi bir finalle bitirirlerse mükemmel olur.

yalcinerol345

İlk iki sayıyı ard arda okudum.Mükemmeldi.Umarım satışları  iyidir de,Hoz klasikleri yayınlamayı düşünür.

V

İlk iki sayıyı okudum.Çizim ve renklendirme harika ama konu olarak doyurmadı açıkcası. :(

Western çizgi romanı (keza sineması) İtalyan'ların işi olmuş zamanında belli ki.Amerika kendi

kıytırık tarihini İtalyan'lar,Fransızlar kadar allayıp-pullayıp sunamıyor malesef..
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Az önce 1, 2 ve 3. sayıyı tekrar okudum. Yine büyük bir keyif aldım.
Hadi ama artık;4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, dööööööööörrrrrrrrrtt.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HayalGücü

Ben Lone Rangeri hiç beğenmedim, hatta aldığıma pişman oldum ama bunun nedeni bu tarz Comics'i sevmemem. Büyük büyük resimler, arada sırada bir kaç kelimelik konuşmalar. Bu tarz hikaye anlatımını beni hiç sarmıyor.

tommikser

o zaman Tex  ve Martin okuyacaksın.Saç baş yolduracak kadar konuşabiliyorlar."Yeter la bi dakka susun" dediğim oluyor.  ;D

HayalGücü

Evet. "Fumetti forever" diyorum. Farklı bir tat denedim, olmadı.

sulkesen

bu kitabı seven tabi ki sevmeyenler de olacaktır fakat ben genelde çizgi roman sevenlerin bu kitaptan hoşlanacağını düşünüyorum. şahsen ben oldukça beğendim. Artık 4. cildi bir görsek diyorum

hanac