Dexter

Başlatan rumar80, 20 Ağustos, 2010, 11:20:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Ve Dexter 6. sezonda bitti;

SPOİLER

Sezon öyle bir yerde bittiki gelde 8 ay bekle şimdi.Debra ile Dexter sevgili olurlarmı korkusu yaşarken şimdi Deb,Dexter'ın katil olduğunu öğrendi.Gerçek hayatta bir ara evli olduklarını bilsemde, Dexter ve Deb olmaz,olmamalı.Batista'nın hemşiresi ile çıkan bilgisayarcı çocuğada kıllanmıyor değilim,var bişeler onda.

V

Final seyirciyi şok etti.İşin yoksa bekle yeni sezonu.. >:(
"İstemem,eksik olsun.."

Saint2

Offfff....  :( :( :( :( :( :( :(

Fena bitti 6. Sezon....

SPOILER:

Deb ile Dexter'ın sevgili olmayacağı garanti. Bence Deb'in duyguları ile Dexter'ın seri katil olmasını harmanlayacaklar ve Deb onu ele vermeyecek.
Bunun dışında bilgisayarcı çocuk Ice Truck Killer'ın kestiği kolu Dexter'a yolladı. Hem de avuç içi çizgilerini boyayarak... Buradan birşey çıkması lazım.

HacıGeraltEmmi

Evet yaa! Çok fena bitirdiler sezonu :P

BAHADIR

Biraz önce Dexter'ın 7 sezon 1. bölümünün ilk 2 dakikasını izledim...O iki dakika bile insanın tüylerini diken diken ediyor...İki dakika ama bölüm finali gibi bir yerde bitti yine  :)

8. sezonun son sezon olacak olması kötü yeri zor dolacak dizilerden bir tanesi...

Dexter S07E01 ilk iki dakikasını izlemek isteyenler;

http://www.22dakika.org/yazi/dexter-7x01-in-ilk-2

HacıGeraltEmmi

Teşekkürler. Fena olacak gene. Tüm sezonları bulup tekrardan izleme isteği uyandırdı bende.

NIC

emre ozdamarlar

harbi cilgin olmus, iyi gaza getirdi :)

BAHADIR

"Çılgın" hafif kalır Emre "Dehşet Ötesi" bir şey olmuş...2 dakikalık bir fragman bu kadar keyif veriyorsa, komple bir sezon neler vaat etmez acaba...

Şu an Dexter'ı hiç izlememiş olup bu keyfi tekrar yaşamayı isterdim...Bunu birde Prison Break için istemiştim...

Bu iki diziyi hiç izlemeyenler ne kadar şanslı olduklarını anlasınlar...Ama izledikten sonra bu ayrıcalık bitiyor...İzleyip izlememe kararını ona göre verin...

Mesela İlhan; Bu seneye kadar Dexter'a hiç başlamamış...Bir ufak gaz verip başlatmam yetti sonrası kendiliğinden geldi...6. sezonu yarılamış... :)

V

Final sezonu olacak sa ki öyle görünüyor,Dex kabından tamamen çıkacaki,ortalığı yakıp-yıkacak gibi..
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Final sezonu değil yukarıda da dediğim gibi bir sezon daha var...8. sezon final olacak...

Miami kanunlarında ölüm cezasını iğneyle mi, elektrikle mi uyguluyorlar bilmiyorum ama Dexter'ın sonu pek parlak görünmüyor... Karanlık yolcudan başka türlü pek kurtulacağı yok gibi...

Yada kendi başına da aynı şey gelebilir...Seri katilleri öldüren bir seri katilin kurbanı olabilir...Biraz paradox oldu galiba. :)

Çok mu çizgiroman okuyorum ne?...

NIC

Alıntı YapYada kendi başına da aynı şey gelebilir...Seri katilleri öldüren bir seri katilin kurbanı olabilir...Biraz paradox oldu galiba. 

Böyle bir senaryo Dylan Dog devlerin birinde işlenmişti ama sayıyı hatırlayamadım şimdi  :-\

BAHADIR

Alıntı yapılan: NIC - 16 Eylül, 2012, 18:08:20
Böyle bir senaryo Dylan Dog devlerin birinde işlenmişti ama sayıyı hatırlayamadım şimdi  :-\

Alıntı yapılan: BAHADIR - 16 Eylül, 2012, 10:18:21
Çok mu çizgiroman okuyorum ne?...

Ben de bunu bir yerden hatırlıyorum diyordum...Demek ki Dylan'da okumuşum...Evet çok çizgiroman okuyorum... :)

NIC

7. sezon hakkında spoiler içerir

Bu sezonun bende tek açıklaması var Isaak Sirko

abi o ne karizmadır,o ne bakıştır,o ne gülüştür

İlk defa biri dexterı öldürsün istedim

Gay rolünü bile hakkıyla yaptı Isaak reyiz

Bence Dexter ölsün dizinin adıda Isaak'in Yolu olsun  :D

rumar80

Ama olmaz ki!!!

Dizinin adını Dexter koydum   ;) :D

Sabah sabah böyle espri oluyor.