Fantastik Dörtlü #1 - Felix

Başlatan hanac, 15 Şubat, 2024, 08:29:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Fantastik Dörtlü #1

Marvel'ın ilk ailesi için hazırlanan bu özel hatıra baskısında orijinal Fantastik Dörtlü #1'i yeniden ziyaret ediyoruz!

Stan Lee ve Jack Kirby ikilisinin Reed Richards, Ben Grimm, Susan ve Johnny Storm'u tanıtarak süper kahraman hikâye anlatımını sonsuza dek değiştirdikleri bu ilk sayıda; Maceracı dörtlü birlikte deneysel bir roket uçuşuna çıktıklarında yaşamlarını sonsuza dek değiştiren kozmik ışınlar tarafından bombalandılar!

Reed, esnek "Bay Fantastik" oldu! Ben, kaya gibi bir "Şeye" dönüştü! Sue, "Görünmez Kıza" dönüştü! Ve Johnny "Alev Adam" olarak alevler içinde kaldı! İnanılmaz güçlerini insanlığa yardım etmek için kullanmaya karar verdiler; işe Köstebek Adam'ın tehdidini savuşturmakla başlayacaklar!

Şimdi, her şeyi başlatan kitap, Türkçe olarak ilk defa sizlerle buluşuyor! 1961'de Fantastik Dörtlü #1'i bayilerden satın almaktan sonraki en iyi şey bu olsa gerek!

Yayın Tarihi: Şubat 2024
Adet: 250
Sayfa: 24
Ebat: 16,9 x 25,8 cm
Kağıt: 115 gr. Mat kuşe
Kapak: 300 gr Mat kuşe
Fiyat: 100 ₺

rumar80

Marvel'ın ilk ailesinin ilk macerası, hem de Türkçe. Çizgi roman tarihinin önemli bir parçası. Çizgi roman severler için bir fırsat.

pizagor

Böylesi eski sayıları okuduğumda çizgiromanın nereden nereye geldiğini görüp, bugünün hikayeciliğinin, katmanlı anlatımının, çizgi ve estetik anlayışının gelişimini, güzelliğini takdir etmeye başlıyorum :)

Alacağız illaki, hatta aldım bile. Omnibusu bekliyorum, birlikte gelecekler. Hediyesiydi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...