Ken Parker- NORMA'NIN PRENSİ: detaylar

Başlatan imgelevent, 28 Şubat, 2024, 20:12:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

imgelevent

NORMA'NIN PRENSİ
--KEN PARKER/Alaska sevenler.
--NORMA'NIN PRENSİ öyküsü ile devam ediyoruz. Marilyn Monroe'ya bir gönderme ya da bir saygı duruşu olan bu öykü, iki çizer tarafından hazırlanmış. Ivo Milazzo ve Giorgio Trevisan. İtalyan kapakları, tarihsel gerçekler ve bir sürü şey daha. Hepsi parmağınızın ucunda. cizgiromantik.com  ile kalın.

https://cizgiromantik.com/ken-ozel-1-normanin-prensi/

KenParker

Bu güzel yazı için teşekkürler. Marilyn'i hep şuh, vamp kadın olarak düşünmüşümdür. Edebiyat sevgisi, hayata bakışının alışılagelmişin dışında derinlikli olması şaşırtıcı.

Kinowa59

Değerli imgelevent dost'un her hafta bir çizgi romanın alt yapı tanıtımını yaptığı, aydınlatıcı bilgiler verdiği yazılarını ilgiyle takip ediyorum. Bir akademisyen bakışıyla ele aldığı çizgi romanların _benim göremediğim _ derinliklerine oya işler gibi eğilmesi ve bizleri aydınlatması on yıllardır yaşamımın en değerli zenginliği olarak gördüğüm çizgi roman dünyasında ne kadar donanımsız olduğumu gösteriyor. Sayın imgelevent dost'a birbirinden zengin, bilgilendirici ve çizgi roman dostlarının ufkunu açan iletileri için çok çok teşekkür ediyorum. Aynı inceleme yazılarını bir gün de Büyülü rüzgar serisi için yapmasını rica ediyorum.