Fantastik Dörtlü - John Byrne Omnibus - Felix Koleksiyon

Başlatan kırkambar, 09 Temmuz, 2023, 12:38:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: Animvader - 03 Aralık, 2023, 20:56:01Fiyat için bir spoiler alabilir miyiz acaba? Şahane Kasım, muhteşem cuma derken kartları ayarlayalım  ;D

Bende para kalmadı. Amazon sağ olsun 4 al 3 öde kampanyasından kartımı sömürdüler. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: Zeljko - 03 Aralık, 2023, 21:13:27Kılçıklık yapmak gibi olacak ama ben paylaşılan resimleri göremiyorum bi daha paylaşılsa da bizimde gözümüz gönlümüz şenlense şöyle aşağıdaki moda bi güzel girsek...

Demek göremeyen yalnızca ben değilmişim.

YERDENİZ

Alıntı yapılan: BAHADIR - 03 Aralık, 2023, 13:11:51

Hazırlıklar bitti... Son kontroller, gözümüzden kaçan bir şeyler var mı diye bakılıyor... Gene muhakkak gözümüzden kaçan bir şeyler olacaktır. Amacımız bunu elzem olmayan mininimum düzeye indirmek...

Deprem olmazsa, savaş çıkmazsa, kıyamet kopmazsa sanırım ay içerisinde ön siparişe açarız... Ama hiç bir şeyin garantisi yok tabii...  ;)

Öncekiler gibi kapak farkı olacak mı...

Mrtekin

Fiyat ne olacak Bahadır Bey? O0

Takas kabul ediyor musunuz? Finans için hangi banka ile çalışıyorsunuz?
They drew first blood...

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

rumar80

İnşallah satışları iyi olur da başka kapıların açılmasına vesile olur.

hanac

rumar80

pizagor

Ana kapağı Alfa da kullanmıştı, çok severim :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

20. yıl özel sayıydı galiba. Byrne dönemi Fantastic Four için bir başkadır.
Aslında bakınca 80'lerde Marvel bir başkaymış. Hemen her seride çok iyi maceralar var.

Nemo

Özel Alfa Ajanı

alan ford

Çok iyi görünüyor, okumadan önce yine omnibus nasıl okunur videosu seyredeceğiz anlaşılan :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Pulluk

Galactus'u arayış şu anda 1500 TL iken ombnibus sanırım 3000 TL olur... ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Maalesef içinde bulunduğumuz şartlar her şeyin pahalı olmasına sebebiyet vermekte. Bu yüzden istemeyerek te olsa bunu kabullenmek durumundayız. Ancak önceki bastıklarını da göz önüne alırsak Felix konusunda biraz tolerans göstermek uygun olur kanaatindeyim.

Animvader

Alıntı yapılan: Pulluk - 08 Aralık, 2023, 09:41:12Galactus'u arayış şu anda 1500 TL iken ombnibus sanırım 3000 TL olur... ::)

Yaklaşık 100 dolar yapar ki şu an bu kalınlıktaki omnibuslar 125 dolarlara çıkmaya başladı.