Ninja Kaplumbağalar: Son Ronin - Marmara Çizgi

Başlatan Forsythe, 01 Nisan, 2024, 18:01:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forsythe

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin

New York'u gelecekte bekleyen kader, Foot Klanı ve sibernetik askerlerinin hükmünde geçen karanlık ve yüksek teknolojili bir savaş alanı olmak. Ancak duvarların öteki tarafındaki çorak topraklardan, hayatta kalan tek Kaplumbağa-- Son Ronin gelecek ve ailesinin yarım kalan savaşını sonsuza kadar bitirmek gibi umutsuz bir görevi yerine getirmeye çalışacak. Yanında sadece arkasında bıraktıklarının yadigarlarını taşıyan Son Ronin, yeni ve eski müttefiklerinin arasına katılarak kanalizasyonları yeniden ele geçirmeye çalışacak... ya da bu uğurda ölecek.Efsanevi TMNT ekibi Kevin Eastman ve Peter Laird, otuz yıldır beklenen Teenage Mutant Ninja Turtles hikâyesini yazar Tom Waltz ve çizerler Esau Escorza, Isaac Escorza ve Ben Bishop'la birlikte okurlara sunuyor.

Yazar: Kevin Eastman , Peter Laird
Kağıt Bilgisi: 130 Gr, Kuşe
Basım Tarihi: Nisan 2024
Basım Bilgisi: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 40 sayfa
Kitap Boyutları: 17,5 cm x 27 cm

Etiket Fiyatı: Ana Kapaklar 150₺ - Varyant Kapaklar 180₺ - Paralel Evren Levend Canga İmzalı Varyant Kapak 350₺

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 1

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 2

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 3

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 4

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 5

----------
Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 1 (750 Limitli Paralel Evren - Levend Çanga)

Son Ronin Sayı 1 (150 Limitli Marmara Dükkan Varyantı A - Eastman)

Son Ronin Sayı 1 (150 Limitli Marmara Dükkan Varyantı B - Santolouco)

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 1 (150 Limitli Edessa Varyantı)

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 1 (150 Limitli Presstij Varyantı)

Ninja Kaplumbağalar - Son Ronin Sayı 1 (150 Limitli Özer Sahaf Varyantı)

Forsythe

Ninja Kaplumbağalar -  Son Ronin 444 adetle limitli, sert kapaklı özel edisyon bayram sonrası raflarda!

Ninja Kaplumbağalar Son Ronin serisindeki 5 fasikülün bir araya getirildiği sert kapaklı bu özel edisyon 444 adet üretilmiştir. Robert Rodriguez tarafından yazılan önsöz ve Kevin Eastman tarafından yazılan sonsöz ile geniş bir varyant kapak galerisini de kapsayan 16 ekstra sayfa, sadece bu edisyonda bulunmaktadır.

Son Ronin Kim?

New York'u gelecekte bekleyen kader, Foot Klanı ve sibernetik askerlerinin hükmünde geçen karanlık ve yüksek teknolojili bir savaş alanı olmak. Ancak duvarların öteki tarafındaki çorak topraklardan, hayatta kalan tek Kaplumbağa-- Son Ronin gelecek ve ailesinin yarım kalan savaşını sonsuza kadar bitirmek gibi umutsuz bir görevi yerine getirmeye çalışacak. Yanında sadece arkasında bıraktıklarının yadigarlarını taşıyan Son Ronin, yeni ve eski müttefiklerinin arasına katılarak kanalizasyonları yeniden ele geçirmeye çalışacak... ya da bu uğurda ölecek.

Yazar: Kevin Eastman , Peter Laird
Kağıt Bilgisi: 130 Gr, Kuşe
Basım Tarihi: Nisan 2024
Basım Bilgisi: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 216
Kitap Boyutları: 17,5 cm x 27 cm

Etiket Fiyatı: 1250₺

Nightrain

Sabırsızlıkla bekliyorum. Özel edisyonun fiyatı açıklansın, fasikül mü değil mi ona göre karar vereceğim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Ekonomi kötü tamam ama bir fasikül de 150 TL olmaz bence

Nightrain

Agamotto

Bu durumda orijinal boy basılmış oluyor sanırım

Vassago007

Alıntı yapılan: İnancomic - 01 Nisan, 2024, 19:51:35Ekonomi kötü tamam ama bir fasikül de 150 TL olmaz bence

Fasikül mü onlar ben cilt sanmıştım  ???  :-\  O zaman çok ama çok pahalıymış.

Nightrain

Alıntı yapılan: Agamotto - 01 Nisan, 2024, 22:36:02Bu durumda orijinal boy basılmış oluyor sanırım

Orijinal boy basılmış, evet.

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Alıntı yapılan: Vassago007 - 01 Nisan, 2024, 22:51:05Fasikül mü onlar ben cilt sanmıştım  ???  :-\  O zaman çok ama çok pahalıymış.

Fasikül ama sanırım 40 ar sayfalık. Ama tabi ki yine de her şey gibi pahalı...
Özel Alfa Ajanı

Forsythe

Zımbalı fasiküllerden değil ya, Devr-i Alem Sahaf'ın Instagram paylaşımında da görüldüğü gibi ince sırtları bulunuyor. Boyutu da orijinal boylardan bir tık büyük ve sanırım orijinalleri zımbalı normal fasikül

Fotoğraf çok kaliteli değil ama şöyle de göstereyim

Kauss

Herkesin bütçesi ve zevkleri farklı onun için saygı duyuyorum. Fakat bende almayacağım. Nedeni ise;
5 sayı x 150 TL desen 750 lira.
Alternatif kapakla alsan 5x180 = 900 lira
Paralelevrenin sitesinde HC İngilizce versiyonu zaten 1000 TL. Yani üstüne biraz daha ekler HC tek cilt versiyonu alırım düşüncesindeyim.
Amazonda filan ise 800 küsür liralardan başlıyor. Sadece bu parametrelerle almamak için şahsım adına yeterli.

darbove

Gereksiz pahalı. Conan ve Rick and Morty'de aşırı düşük gramajda kuşe kullanıyorlardı. Bunda 135 gram kullanmışlar. Her yayına aynı değeri vermiyorlar sanırım :) Zımba tutmaz diye Batman Lanet minvalinde ince ciltcikler çıkmış ortaya. Böyle olacaksa girerdin 200-220 sayfa tpb gereksiz atraksiyon olmuş. Fasikül desen değil, cilt desen değil. 444 limitli sert kapak var onu çekicem. Varyant kapaklar olacak 2 tane marmara dükkan 4 tane farklı yerlerden gibi gözüküyor. Edessa ve Presstij satışa açtı. Paralel Evrende bi tane daha olacak. En son bir yer daha var dedikodusu gelen. Onları alır bu 5 taneyi ölü fiyata hallederim umarım. Bu arada varyantların hepsi 1. sayının bilginiz olsun.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Daha kaliteli bir kağıt ve orijinal boy basmalarına sevindim. Fiyatlar bana da pahalı geldi maalesef ama hikaye çok iyi olduğu için alacağım. Her şeyin bir bedeli var işte.