Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İşte ben de her zaman bunu anlatmaya çalışıyorum altay 1944. Çizgi roman piyasasında ne olacağı hiç belli olmuyor. O yüzden ben kimsenin lafına inanarak hareket etmiyorum.
Tabi ki herkes buraya "şu çizgiromanı şu zaman, bu çizgiromanı bu zaman çıkaracağım" diye yazabilir. Ama sizin de belirttiğiniz gibi görüp okumadan inanmak zor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

haysat

Benim bildiğim 1001 roman zaten Brendon'u 6 sayı olarak anlaşmasını yapmış.

Fakat satışlar istenilen düzeyde gitmediği için ister istemez üvey evlat muhamelesi görüyor.O yüzden İlker arkadaşımızın Nathan Never'i ortak çıkardığı arkadaşı Faut bey'den Brendonları istemiş.  Benim bildiğim 2 sayı daha 1001 roman logosu ile çıkacağı ondan sonra tekrar 1. sayıdan başlayıp İlker'in ortak olduğu arkadaşın çıkaracağı.

Yani 1001 romanın anlaşması bitince yeni yayınevi ve yeni anlaşma ile yoluna devam edeceği..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 29 Nisan, 2012, 20:04:08
Benim bildiğim 1001 roman zaten Brendon'u 6 sayı olarak anlaşmasını yapmış.

Fakat satışlar istenilen düzeyde gitmediği için ister istemez üvey evlat muhamelesi görüyor.O yüzden İlker arkadaşımızın Nathan Never'i ortak çıkardığı arkadaşı Faut bey'den Brendonları istemiş.  Benim bildiğim 2 sayı daha 1001 roman logosu ile çıkacağı ondan sonra tekrar 1. sayıdan başlayıp İlker'in ortak olduğu arkadaşın çıkaracağı.

Yani 1001 romanın anlaşması bitince yeni yayınevi ve yeni anlaşma ile yoluna devam edeceği..

Julia'da öyle bir sorun yok herhalde Julia'yaya devam edeceğini yazmıştı.ona üçer sayı ,üçer sayı devam eder herhalde.... 8) 8) 8)

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 29 Nisan, 2012, 18:05:10
Kötü.Kötü.Kötü.Çok kötü bir haber bu

Bence o kadar da kötü değil.

İlker Bey çok düzenli yayınlayan bir arkadaş.

Nathan'ı 2 ayda bir dedi ve sözünü tutuyor.

Belki daha iyi olacak.

haysat

Aslında 1001 Roman'a uğradığımızda Fuat Bey'i bulabilseydik sizin için ve tüm Julia sevenler adına kendisine soracaktım ama. (O sevenlerden biride benim )

Ama diyorum çünkü Mişel Bey'e Fuat Bey'i sorduğumuzda görürseniz banada söyleyin gibi laflar etti.

İnşallah Fuat Bey bu işe başladığı zamanki gibi hırsını,inancını çizgi roman üzerinde yoğunlaştırarak başladığı ve dediği yeni serileri bizlere kazandırır.   
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

OZAN BALIM

Umarım görüldüğü kadarıyla artık 1001 Roman'ın yayınlamayacağı, en azından düzenli yayınlayamadığı serileri İlker Bey devralır da takip edebiliriz. Kendi adıma Brendon, Teks Almanak, Julia ve Lilith'i Nathan Never kalitesi ve fiyatında takip etmeyi taahhüt ediyorum.

darkwood

Düzenli ve fiyat istikrarlı yayınların çıkması hepimizin arzusu.
Umarım İlker de Never ve Brendon u istikrarlı yayınlamayı başarır ve okuyucu olarak bizleride sürekli "bu kitaplar ne zaman çıkacak?" sorularından ve merakından kurtarır.
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Bu aksam Brendon 2. cildindeki ilk sayiyi, 4. sayiyi bitirdim.  3. sayinin ardindan cok iyi bir macera idi.  Ejderha, cin, bilincleri silinmis insanlar, tabii ki olmazsa olmaz, sarisin guzel bir hatun, entrikalar

kaliteli cizimleri ile guzel bir macera idi, faklilik arayanlara tavsiye edilir.

darkwood

Brendon un 5. sayısını sormak üzere İlker e uğradım.
Bir aksilik çıkmaz ise 10 gün içinde satışta olacağını öğrendim.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Sabırsızlıkla beklediğim Brendon'un 5. sayısıyla birlikte artık İlker beyi kucaklarım. Tabi müsade ederse.

darkwood

1001 romanın yayınları gibi ince ara kapaklı ve 3 sayı bir arada olarak devam etmeside ayrıca sevindirici. Gerçekten İlkeri kutlamak lazım.
Umarım istikrarlı bir şekilde güzel yayınlarını devam ettirir.
Darkwood Sakinleri..

s.b

İlker bey Türk çizgiromancılığının yüzakı olacak gibi görünüyor.

mandrake66

İlker'e güven, gerisini merak etme sen!

;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Mayıs, 2012, 23:08:07
Brendon un 5. sayısını sormak üzere İlker e uğradım.
Bir aksilik çıkmaz ise 10 gün içinde satışta olacağını öğrendim.
İlker beyin Juliayı'da devralıp düzenli yayınlamasını istiyoruz...  8) ??? ;)

rumar80

Sağolsun İlker ve ekibi belli bir kalite ve düzende yayıncılığa bir tat getirdi. Ben de Julia'nın devamını bekliyorum, ama fazla açılmalarından yana da değilim. Sonra elimizdeki güzellikleri de kaybetmeyelim.
  Küçük, ama sağlam ve emin adımlarla gidilsin.