Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HayalGücü

Konusu itibariyle Fumettiler arasında en çok ilgimi çeken seriydi. Deneme olarak bir sayısını aldım ve.... içindeyim. Kesinlikle tüm ciltleri alıcam.

dursar

BU DİZİYİ BUYUK KEYIF ALARAK OKUYORUM.GELEN PARTİ İCİNDE İSE İLK OKUDUGUM OLUYOR.

tommikser

Konular cok mukemmel gelmesede karinlik atmosfer ve karanlik cizimler oldukca hosuma gidiyor.

DAMPYR

Hele son ciltlere doğru konular dahada oturmaya başladı.Brendon Forever.... 8) :D ;)

kalidor

9. Cildin ilk 2 macerasını okudum çok beğendim. Ümit Kireçci'nin makalesini de okumanızı öneririm.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 25 Nisan, 2013, 23:23:40
9. Cildin ilk 2 macerasını okudum çok beğendim. Ümit Kireçci'nin makalesini de okumanızı öneririm.

Brendon 9 u bitirdim ve Chiovaretti'nin 3 macerasıda soluksuz kendisini keyifle okutturdu. Aynı yazar ve 3 değişik çizerin elinden çıkan hikayelerin ortam ve karakter çizimleride oldukça etkileyiciydi.
Sayıların arası uzamadan 2 şer aylık periotlar ile yayınlanırsa çok daha güzel olur.

Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Brendon Juliayla dönüşümlü 2 ayda bir yayınlanıyor.bu periyot umarım uzun bir süre devam eder... 8) 8) 8)

HacıGeraltEmmi

İmkansızdan Gelen Kadın isimli macera bence en iyiler içerisinde yerini aldı. Öyküsü ve Estaban Maroto'nun nefis çizimleri ile gerçekten harika bir macera. Sıra diğer maceralarda şimdi.

DAMPYR

Brendon şimdilik iyi gidiyor iğişallah bozmaz da uzun süre okuruz.Tabi şatışlarınında iyi olması lazım.Mad Max'a benzemesi de çabası... 8) :D ;)

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 12 Mayıs, 2013, 00:09:20
İmkansızdan Gelen Kadın isimli macera bence en iyiler içerisinde yerini aldı. Öyküsü ve Estaban Maroto'nun nefis çizimleri ile gerçekten harika bir macera. Sıra diğer maceralarda şimdi.

Diğer maceralarında ilk hikayeden pek geri kalır yanı yok, iyi okumalar.
Brendon'un özellikle 8 ve 9.ciltlerini okumayan çok şey kaybeder.  ;)  8)
Darkwood Sakinleri..

dursar

Maceralar gittikçe guzellesiyor.okumaya devam.

HayalGücü

Brendon'da en sevdiğim özelliklerinden birisi bölümün başından itibaren gizemin olması. Bölüm sonunda ise hiç bir şeyin havada kalmaması hatta ters köşeler yapması.

sulkesen

arkadaşlar ben de Brendon'u çok beğenerek okuyorum fakat İlker bey satışlarını çok düşük olduğunu 500 adet bastığını 250 adet zor sattığını söylüyor. Böyle güzel serileri görmek için biraz fedakarlıkla sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum

Gambit

Ben ilk 2 cildi almistim ama dylan dog dan az daha iyi bir cizgi roman oldugunu gorunce, birakmistim

son maceralar iyi diyorlar ama bu yayin bollugunda, brendon a daha cok sira var benim icin maalesef. 

rumar80

Vallahi bro'yla hemfikirim bu konuda.