HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

şubat tı mart oldu. bu gidişle önümüzdeki mart ı bekleriz artık örümcek için. :(

s.b

Geçen haftadan beri hozcomics.com a giremiyorum. Site yokoldu herhalde.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

geçen hafta ben de girememiştim. az önce denedim tekrar aktif olmuş.

emre

Bende Pecos Bill'in yarısı renkli yarısı siyah-beyaz olan yeni serisini merakla bekliyorum. Örümcek Adam ile beraber çıkartırlar belki.

tommikser

Bence yayınevi battı ama kimsenin haberi yok  ;D

s.b

Güneş Abi, inşaallah dediğin gibi bir şey olmaz. Hoz Comics böyle bir sonu haketmiyor doğrusu.
Teksas ve Tommiks'i eksiksiz seri olarak tamamlamasının ardından şimdi de Swing'i seri olarak tamamlamak üzere. Böyle bir başarıdan sonra yayınevinin kapanmasını düşünemiyorum.
Haşim Beyin de dediği gibi "yayınlar durmaz ama gecikebilir".  Tabi gönül gecikme olmasını da hiç istemiyor ama her şey güllük gülistanlıkta olmuyor işte.
Ne yapalım, çizgiroman yayıncısının da okuyucusunun da çilesi bitmiyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Sevgili Sami abi HOZ'un Teksas ve Tommiks'te yakaladığı, Swing'de yakalamak üzere olduğu başarıyı kimse inkâr edemez. Ancak Dylan Dog gibi güzel bir fumettinin, Örümcek adam gibi ülkemizde belli bir okuru olan bir comic'in ve Tom Brax ve Pecos Bill gibi iki klasiğin ortadaki hali de insanı çileden çıkartıyor.

emre

Hoz Comics'in kapandığı hakkında duyduklarım doğrumudur? eğer gerçek ise çok üzüldüm.

rumar80

Haşim Bey sadece çizgi romancılığı değil İstanbul'u da bırakıyormuş. Hasan'a böyle demiş. Hayırlısı....

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Nisan, 2011, 20:02:39
  Haşim Bey sadece çizgi romancılığı değil İstanbul'u da bırakıyormuş. Hasan'a böyle demiş. Hayırlısı....

insan üzülüyor hakketten üzülüyor bir çizgi roman serisini bitiren firmanın böyle gitmesine Haşim beye yeni hayatında mutluluklar dilemek düşser bize Swing içinde teşekkürü bir borç biliriz....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Tom Braks, Dylan Dog için de ...............................................................

nacho_grande

Türk çizgi roman severleri için büyük kayıp, yazık. :( Allah yolunu açık etsin.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Nisan, 2011, 20:02:39

Adam tüm gemileri yakmış o zaman...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

İlk dönemlerine her zaman saygı duymuşumdur, ama zamanla yayınları aksatması hatta yayınlamaması ile de ciddi kızgınlığımı kazanmıştır

V

Bir deposu ve iadelerden oluşan on binlerce kitabı olmalı.Bütün bunları,geri
dönecek iadeleri,internet sitelerinde satılan ürünlerini bırakıp gitmesi
bana pek mantıklı gelmedi. Herşeye kahretmişse  ve elinde ne kadar
çizgi roman kalmışsa kilo işi satıp(bazıları yine menfaatlenebilir bu işten)
çekip gider İstanbul'dan o ayrı..
"İstemem,eksik olsun.."