HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mandrake66

Hoz'a güvenim tam...

Kanaatim, 45.- TL sarsabilir...

Zembla'ya devam..

Selamlar...

aa

Tom Braks a çok sevindim doğrusu...
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Ah Birde Hoz Kızılmaske ve Mandrake işine girseydi Nasolsa Demirbaşın bu serileri devam etttirmeye niyeti yok.bari telifi iyi bir yayınevine versede bu serileri tamamlasak... ::) ??? >:(

abselemon

Tom Braks işine çok sevindim. Hoz çok saygılı bir firma. Mandrake kızılmaske ve de gordon u bende hozun basmasını isterdim.

connyapku

Onu bende cok isterdim. Kizilmaske'yi Ilyas abi yayinliyacak . Mandrake ve Gordon'da Hoz Comics'den gelse ne guzel olur. Bunu cok uzun zamandir istiyoruz. Belki Hoz bizi dikkate alir da bu serileri tamamlariz.

aa

Gerçektende Kızılmaske ve Mandrake ne güzel olurdu. HOZ başlarsa bitirir. İlyas ın Kızılmaske yayınlacağına çok sevindim. Umarım seriye baştan başlar.
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Tom Braks için bir umut ışığı yanmış görünüyor. Umarım seri tamamlanana kadar bu ışık sönmez.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Perpetual

Tom Braks'a çok sevindim.Umarım en kısa zamanda kavuşuruz da serimiz yarım kalmaz.

Lone Ranger'da bölünerek yayınlanırsa daha kolay alabiliriz siye düşünüyorum.
7. Biriktirici

aa

Evet, Tom Braks 10. Cildi en kısa zamanda bekliyoruz.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Tom Braks 10'cu cilt çıkarsa artık seri tamamlanır diye düşünüyorum... :D :) ;)

aa

Hiç merak etmeyin, HOZ dediyse yapar.....
Esse Gesse Hayranı...

essegesse

Haşim bey ile yıllardır çalışıyorum.

O bir yayıncı ve ÇR dostu.Ben ise bu işin ticareti ile uğraşan bir ÇR dostuyum.Şunu açıkça belirtmeliyim ki,Haşim bey sadece ÇR değil bizlerinde dostu.Biz bu zor günlerden geçerken desteğini hiç esirgemedi.Gün oldu çok sıkıştık,sipariş vermeye utandık.Ama kendisi desteğini üzerimizden hiç çekmedi.Her zaman sorgusuz sualsiz,çeksiz senetsiz kitaplarını bize verdi.Borcumuz çoğaldığında bile bizden para istemeye utandı.

Yani bu işi gönülden ve severek yaptı.Onun her yeni kitabı çıkardığındaki heyecanını görmeniz lazım.Keşke hepiniz onu yakından tanısaydınız.Ne kadar candan ve samimi bir insan olduğunu görürdünüz.

Daha fazla bir şey yazmama gerek yok.Siz de desteğinizi verirseniz Hoz çok güzel şeylere imza atmaya devam edecektir.

aa

Ben de bunları bildiğim için HOZ un çıkardığı her kitabı almaya çalışıyorum.
Esse Gesse Hayranı...

caretta

Haşim Bey başka hiçbir şey çıkarmasa da Kit Taylor'u yayınlamakla gönlüme taht kurdu bile!

DAMPYR

Çıkarttığı serileri tamamlıyarak zaten gönlümüzde yer etti.Tombraksıda tamamlıyacağından kuşkumuz yok... 8) :D ;)