LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

50. cilt, renkli 200.sayıyı içerdiğinden dolayı ve sayfa sayısı 400 olduğu için böyle bir fiyat artışı olmuş gibi dursa da 9 TL yine de azımsanacak bir rakam değil.

haziran00

Adamlar senelerdir satmadığı halde (tatmin edici boyutlarda) kitapları randımanlı olarak çıkarmaya devam ettiler son bir kitaptan 9 lira kazansınlar ne olacak, bence büyütülecek bir durum yok diğer kitapların fiyatları aynı duruyor.

hennessy

Alıntı yapılan: Animvader - 29 Temmuz, 2015, 01:58:57
50. cilt, renkli 200.sayıyı içerdiğinden dolayı ve sayfa sayısı 400 olduğu için böyle bir fiyat artışı olmuş gibi dursa da 9 TL yine de azımsanacak bir rakam değil.

Renkli sayı var ise ozaman sözümü geri alıyorum Ugh  diyorum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

9 TL az para değil. Yapmayın. Çizgi roman zevkimiz ama bu nedenle de enayi yerine konmak insana dokunuyor. Artık kabul edelim Fumetti basan yayınevleri okuyucuya "gereken" muameleyi yapmakta. Lamı cimi yok.
   Şahsen ben fumetti sayımı 3'e indirdim. (Maalesef biri de Mr No) Böyle bir çözüm buldum. Türkiye'de koşullara göre nispeten uygun yayınlar varken o kadar da kazıklanmaya gerek yok. Zaten orjinal dergiler Dolar kuru sayesinde yeterince acıtıyor...

EyupAlyuz

KARAOĞLAN ı kaldığı yerden devam ettirmeği düşünürmüsünüz.

EyupAlyuz

Lal kitapta okuyucu değeri bu kadar mı ?

26-eylül-2015 deki yazıma cevap yazmaya tenezzül etmediler.

Animvader

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 05 Ocak, 2016, 13:51:19
Lal kitapta okuyucu değeri bu kadar mı ?

26-eylül-2015 deki yazıma cevap yazmaya tenezzül etmediler.

Forumda aktif olarak yazan herhangi bir Lal kitap yetkilisi yok ki size cevap versinler.Kendilerine e-mail veya telefon yolu ile ulaşırsanız daha hızlı cevap alabilirsiniz.

seastar1000

Uzun zamandir aklimda acaba Lal Cassidy ile Nick Reader i devam ettirebilirmi diye soruyorum kendime keske bu topa girseler ne guzel olur Zaten obur tarafin basacagi filan yok hem biz okuruz hemde Lal basar satar

s.b

Lal Kitap yayınlarının son Aralık sayılarının hepsinde şöyle bir yazı var:

"Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakırken Lal Kitap olarak biz de yayıncılıkta 16. yılımıza giriyoruz. Bu yeni yaşımızla birlikte sizler için yepyeni sürprizler hazırladığımızı söyleyerek hepinize şimdilik veda edelim."

Acaba Lal Kitabın hazırladığı bu sürprizler neler?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

xmenac

Epey merak ettim şimdi. :)

Yayınladıkları mevcut serilere baktığımızda; her ay yayınladıkları seriler olarak Zagor ve Dylan Dog kaldı. Martin Mystere iki ayda bir yayınlanacak, Dylan Dog Maxi ve Dev Albüm serileri ise üç ayda bir yayınlanıyordu.

aaciltan

Sesimizi duysalar da EERIE ve CREEPY serisine devam etseler...

altay1944

Lal kitap ilk kez gecikti...Neler oluyor acaba?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

kalidor

Bu konuda ben de endişelendim. Daha ay bitmeden bir sonraki ayın yayınları çıkardı ???
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Yeni çizgi romanlar hazırlıyorlardır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

doktor1881

En istikrarlı,en inatçı yayınevimize nazar değdi herhalde