Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Ras Al Ghul

Kendileriyle çoğunlukla yayın evi hakkında olan bir röportaj yaptık. Mişel Bey'e teşekkür ederiz.
Kendisi Dc ve Star Wars'un basımı ile ilgili bazı sorulara da yanıt veriyor:

https://www.youtube.com/watch?v=lKQWFKbvTQo

Nightrain

Röportajı yapan arkadaş çok heyecanlanmış sanırım. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Mişel abi çok ciddi :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Facebook'taki gonderilere Mişel bey mi cevap veriyor?

hasanmahmut

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Şubat, 2017, 23:26:00
Facebook'taki gonderilere Mişel bey mi cevap veriyor?

Ben sanmıyorum. Hep çünkü mağaza ile ilgili sorulara mağazaya yönlendirip yayın evi olarak bakıyoruz deniyor. Mağaza bakmadığına göre ve bu beyfendi de mağazada olduğuna göre.

Böyle bir tahmin yürüttüm :D

darbove

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 22 Şubat, 2017, 23:33:47
Ben sanmıyorum. Hep çünkü mağaza ile ilgili sorulara mağazaya yönlendirip yayın evi olarak bakıyoruz deniyor. Mağaza bakmadığına göre ve bu beyfendi de mağazada olduğuna göre.

Böyle bir tahmin yürüttüm :D
facebbok yorumların birinde. hepsinde yetki olduğu. Fakat paylaşım yapmayı tercih etmediğini söylemişti. 1 kişi paylaşım yapıyor. 2 yıllık bi süre içinde fotoğraflarda geriye giderseniz anlayacaksınız dediğimi. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hasanmahmut

Alıntı yapılan: darbove - 22 Şubat, 2017, 23:54:35
facebbok yorumların birinde hepsinde yetki olduğu fakat paylaşım yapmayı tercih etmediğini söylemişti 1 kişi paylaşım yapıyor 2 yıllık bi süre içinde fotoğraflarda geriye giderseniz anlayacaksınız dediğimi :D

Oooo kim şimdi uğraşır onunla. :D

nikopol

Kaydadeger bir haber var mi? Star Wars'u Gerekliseyler mi basacakmis?

darbove

Alıntı yapılan: nikopol - 23 Şubat, 2017, 01:08:12
Kaydadeger bir haber var mi? Star Wars'u Gerekliseyler mi basacakmis?
DC yeni yayınevi almıyormuş videoda öyle söylendi :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Gerekli Şeyler'den, All-New, All-Different için bir duyurusu var:

Alıntı YapArkadaşlar herkese selam. Bu sene yayınlamaya başladığımız All-New, All-Different Marvel serilerimiz ile ilgili gelen sorular üzerine açıklama yapma gereği hissettik.
Öncelikle güncele yakın olduğumuz için yayınladığımız serilerin devam ciltleri bu sene için 3-4 ayda bir cilt şeklinde olacaktır.
Nedenlerine gelecek olursak;

1) Marvel, bir cildin diğer dillerde en erken yayınlanma zamanını belirliyor. Bizim tarafımıza iletilen durum ise bir cildin içerisinde bulunan son fasikülün Amerika çıkış tarihinden 9-12 ay sonra o cildi Türkiye'de yayınlayabiliyoruz. Bu serilerin Amerika'da da henüz üçüncü ciltlerinin bu dönemlerde çıktığını da belirtmek isteriz.
Örnek olarak All-New, All-Different Avengers 2.Cildin içerisindeki son fasikül #12 Amerika'da Temmuz 2016'da çıktı. 9-12 ay eklersek Nisan-Temmuz 2017 arasında yayınlayabiliyoruz.

2) Bu 9-12 ay bekleme durumu nedeniyle Marvel bu sene İhtiyar Logan serimizden 4.cilde kadar (ki 4.cildi en erken Aralık 2017'de yayınlayabiliyoruz.) All-New, All-Different Avengers, Uncanny Avengers ve Uncanny Inhumans serilerimizden ise üçüncü ciltlere kadar yayınlamamıza izin veriyor.

Bu maddeler sonucunda bu dört serimizin yayın planı aşağıdaki gibi olacaktır.
All-New, All-Different Avengers 2 - Mayıs 2017
İhtiyar Logan 2 - Mayıs 2017
Uncanny Inhumans 2 - Haziran 2017
Uncanny Avengers 2 - Temmuz 2017
İhtiyar Logan 3 - Ağustos/Eylül 2017
All-New, All-Different Avengers 3 - Eylül 2017
Uncanny Inhumans 3 - Ekim/Kasım 2017
Uncanny Avengers 3 - Kasım 2017
İhtiyar Logan 4 - Aralık 2017
2018 yılının ilk aylarında ise hemen kaldığımız yerden devam edeceğiz. Muhtemelen yine üçer cilt gibi bir yayın planımız olacaktır. O ise gelecek aylarda Marvel ile yapılacak görüşmelerden sonra netleşecek.

Saygılarımızla
Gerekli Şeyler Yayıncılık

xmenac

Yayın planının detaylı olarak belirtilmesi çok güzel. Seriyi takip eden okurlar için büyük kolaylık.

rumar80

Avengers konusunda itirazım yok ama inhumans ve old man logan başka dizilerde de var. Örneğin all New ınhumans var ki oradaki bazı karakterler uncanny serisinde de ortaya çıkıyor. Bu nedenle telif konusunda biraz daha dikkat edilmeli bence.  Yoksa tercihler ve programın detaylı açıklanması çok güzel olmuş.

dean

Daha önce yayınlamayı planladıkları All-New Inhumans serisi iptal olmuş.

hasanmahmut

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Mart, 2017, 16:19:22
Avengers konusunda itirazım yok ama inhumans ve old man logan başka dizilerde de var. Örneğin all New ınhumans var ki oradaki bazı karakterler uncanny serisinde de ortaya çıkıyor. Bu nedenle telif konusunda biraz daha dikkat edilmeli bence.  Yoksa tercihler ve programın detaylı açıklanması çok güzel olmuş.

Düşünüyorduk ancak Marvel yayınlamayın dedi. Hem seriyi bitirdiler hem de güçlü bir seri değil dediler. Gerek görmediler biz de onlara uyduk.

All-New Inhumans ile ilgili gelen soruya böyle bir cevap vermişler. Old Man Logan'ın olduğu seriler ise X-Men yani onlar Marmara Çizgi'nin serisi aslında.