Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Evet Türkçe yayınlanacak ama bakalım ne zaman...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Gerekli şeyler in yayınları maalesef çok aksamaya başladı.
Facebook sayfalarında Şubat 2011 de çıkıyor diye ilan ettikleri, Cennetteki yabancılar ın 2.sayısını hala beklediğimizi düşünürsek, diğer yeni yayınlar içinde pek fazla ümidimiz maalesef kalmadı.
Fuar a kadar birkaç yeni kitap görebilirsek ne mutlu bize.  ???
Darkwood Sakinleri..

kafkaesk

geçen hafta alişan (cengiz) uğradı gon'a. ayaküstü sordum nedir durum ne zaman çıkıcak çr'ler ilk sırada neler var diye. one piece 1 ve naruto 2 dedi önce sonra x-men klasik 2 dedi fuara toplamda 6 kitap yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi. cennetteki yabancılar 2 için de gazladım kendisini umarım bir an önce o da çıkar. farkında değiller ama çok seveni var ilk kitabın ve 1 senedir devamı gelsin diye bekliyorlar  :-\ ben de heyecanla new avengers serisi bir düzene otursun diye bekliyorum ne yalan söyliim bi de punisher max için fırsat kolluyorum  ;D

rumar80

Vallahi ben de new avengers ve Punisher max bekliyorum. Bekliyorum. Bekliyorum. Beklizzzzzzzzzzzz

hennessy

Diabolik'ten ses yok gene sanırım. New avengers'ı ben de bekliyorum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Ben yarıda kalan tüm kitapları bekliyorum.En çok beklediklerim de Essentieller.

darkwood

Cennetteki Yabancılar2, Avengers, Vampirella ve Essentieller benim için öncelikli beklediklerimmmmmm.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Essential olarak wolverine ve X-men bir düzene girsin önce. Sonra diğerlerini bekleyelim bence

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Ekim, 2011, 21:50:51
  Essential olarak wolverine ve X-men bir düzene girsin önce. Sonra diğerlerini bekleyelim bence

Umar abi'ye katılıyorum. Aslında bütün yayınlarının çıkmasını bekliyorum ama bence de mantıklısı; önce Wolverine ve X-Men tamamlansın. Sonra da diğer Essentialler başlasın. Gerekli'nin elinde çok güzel yayınlar var inşallah kıymetini bilirler...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 18 Ekim, 2011, 20:15:27
Ben yarıda kalan tüm kitapları bekliyorum.En çok beklediklerim de Essentieller.

O uzun uzadıya listenen yayınlanacak 'Essential'lar (X-Men ve Wolverine hariç, hadi bir de Simon Garth'ı ekleyelim) hiç başlamadı ki yarım kalsın... Yoksa ben mi kaçırdım?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yalcinerol345

"erişim geçici olarak durdurulmuştur"Gerekli Şeyler'in sitasinde böyle yazmakta .

rumar80

Gerçekten gerekli şeylerin yayınlarına erişim mümkün olamıyor.  ;)

s.b

Zaten siteye girince "eset" çıldırıyordu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Ben en son bu siteye 3-4 gün önce girdim o zaman sorun yoktu.
Fakat site 3-4 aydır güncellenmemişti.  ???
Alttaki linkteki blogspot ta bulunan web sayfaları ise duruyor. En son Mayıs 11 de güncelleme yapılmış.  :-X

http://gerekliseyleryayincilik.blogspot.com/
Darkwood Sakinleri..

gökmen

mai hülya bir rüyadır ektim ama bitmedi fakirlik başa bela kovdum ama gitmedi derler...siz bekleyin 2012 ocak,şubat,mart,...gelecek ..gelecek...