Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 19 Mart, 2015, 13:09:06
  Age of Ultron ve Utopia 2, Bursa Kitap Fuarına gelmiş. Haftaya da dağıtımı olacak herhalde.

Joker in baskısı çoktan bitmemiş miydi  :o :o  ???

dean

Alıntı yapılan: Joker - 19 Mart, 2015, 15:43:33
Joker in baskısı çoktan bitmemişmiydi  :o :o  ???

Ellerinde kalan az sayıda baskıyı fuarlara getiriyorlarmış.

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 19 Mart, 2015, 15:46:50
  Ellerinde kalan az sayıda baskıyı fuarlara getiriyorlarmış.
Ah şuraya gidebilsemde alsam :(

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

I didn't see that coming  :o :o :o

tommikser

o bu değilde daha yayınlanmamış ara dönem kitaplar varken bu kadar ileriye itmek neden?avengers bizde iyice sarpa saracak gibi.

dean

Alıntı yapılan: tommikser - 21 Nisan, 2015, 13:20:33
o bu değilde daha yayınlanmamış ara dönem kitaplar varken bu kadar ileriye itmek neden?avengers bizde iyice sarpa saracak gibi.

Ara dönem kitaplar yayınlanmayacak.

Chuck

Ara dönem kitaplar hangileri oluyor?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

tommikser

Geçen gün yazmıştınız bir liste.O listede Marmara2nın yayınlayacağı bir kitaptan bahsedilmişti.Adı aklıma gelmedi.Mesala siz ona çok öenmli diyorduunz ki bu daha yayınlanmadan bunun yayınlanmasını garipsedim.

dean

Alıntı yapılan: Neco - 21 Nisan, 2015, 13:27:04
Ara dönem kitaplar hangileri oluyor?

18 cilt felan süren Avengers, New Avengers ve Secret Avengers çizgi romanları.

Avengers;

Avengers Vol. 1 (#1-6)
Avengers Vol. 2 (#7-12.1)
Fear Itself: Avengers (#13-17)
Avengers Vol. 3 (#18-24.1)
Avengers Vol. 4 (#25-30)
Avengers Vol. 5 (#31-34)

New Avengers;

New Avengers Vol. 1 (#1-6)
New Avengers Vol. 2 (#7-13)
Fear Itself: Avengers (#14-16)
New Avengers Vol. 3 (#16.1, #17-23)
New Avengers Vol. 4 (#24-30)
New Avengers Vol. 5 (#31-34)

Secret Avengers;

Secret Avengers: Mission to Mars ( #1- 5)
Secret Avengers: Eyes of the Dragon ( #6- 12)
Fear Itself: Secret Avengers ( #12.1, #13- 15)
Secret Avengers: Run the Mission, Don't Get Seen, Save the World ( #16- 21)
Secret Avengers by Rick Remender Volume One ( #21.1, #22- 25)
Secret Avengers by Rick Remender Volume Two (#26-32)
Secret Avengers by Rick Remender Volume Three (#33-37)

Gerekli Şeyler'in ilk atlamı değil bu. Mighty Avengers serisinde de 2 cilt atlamışlardı. Ama bu seferki atlama baya bi' atlama yani.

Ben sitede tanıtımlarını yapıyorum yinede. İnsanın kendisi okuması gibi olmaz tabi ama en azından fikir verir.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7008.60.html

Caped Crusader

Uncanny Avengers'ı hiç beklemiyordum.Süpriz oldu benim için.Yanına Avengers ile New Avengers eklenirse tadından yenmez  ;D

dean

Alıntı yapılan: tommikser - 21 Nisan, 2015, 13:33:23
Geçen gün yazmıştınız bir liste.O listede Marmara2nın yayınlayacağı bir kitaptan bahsedilmişti.Adı aklıma gelmedi.Mesala siz ona çok öenmli diyorduunz ki bu daha yayınlanmadan bunun yayınlanmasını garipsedim.

Sanırım Fear Itself'i diyorsun tommikser. Bir önceki iletide attığım liste, macera sırası olarak Fear Itself'i de kapsayan Avengers ciltlerininde olduğu bir liste. Hatta şu an Arkabahçenin yayınladığı Iron Man'in de Fear Itself maceraları var. Şu an yayın sayısı Türkiyede çok artmış vaziyette. Artık yayıncılar belli ki okuma sırasını yada yayın tarihi sırasını fazla önemsemiyor. İşler iyice karışmaya başlayacak bu gidişle. Bence kesinlikle atlanmaması gerekiyordu ama yayıncının tercihi, yapacak bir şey yok maalesef. 

Chuck

Alıntı yapılan: dean - 21 Nisan, 2015, 13:39:35
  18 cilt felan süren Avengers, New Avengers ve Secret Avengers çizgi romanları.
  Gerekli Şeyler'in ilk atlamı değil bu. Mighty Avengers serisinde de 2 cilt atlamışlardı. Ama bu seferki atlama baya bi' atlama yani.

Ben sitede tanıtımlarını yapıyorum yinede. İnsanın kendisi okuması gibi olmaz tabi ama en azından fikir verir.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7008.60.html
Büyük bir dönemi yok saymışlar yani.  >:( Avengers vs Xmen'i okuduktan sonra sizin konuya geçeceğim o halde. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Animvader

Atlamaları kötü ama bir açıdan da bakınca eğer o serileri de basmaya karar verselerdi ülkemizdeki yayın temposuyla Marvel Now serilerini en az 2 sene sonra falan görürdük.Şimdi en azından iyi bir yayın temposuyla Marvel Now dönemi Avengers serilerini basmaya devam ederlerse 1-2 seneye bugünkü Secret Wars dönemini yakalarız.

dean

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 21 Nisan, 2015, 13:46:49
Yanına Avengers ile New Avengers eklenirse tadından yenmez  ;D

Jonathan  Hickman dönemi Avengers çizgi romanları yayınlanacak.