Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omerofa

Spider klasik 2 her yerde tukenmiş ama 1 ve 3 var

Bu nasıl oluyor

Chuck

Alıntı yapılan: omerofa - 21 Eylül, 2015, 11:57:38
Spider klasik 2 her yerde tukenmiş ama 1 ve 3 var

Bu nasıl oluyor

Birincinin ikinci baskısı yapılmış olabilir.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

ghostrider

Merhaba Old Man Logan ikinci baskı ne zaman piyasada olur?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Animvader

Alıntı yapılan: ghostrider - 21 Eylül, 2015, 14:50:57
Merhaba Old Man Logan ikinci baskı ne zaman piyasada olur?

Burada Gerekli Şeyler yayınevinin yöneticileri yok maalesef, facebook veya twitter üzerinden kendilerine sorarsanız daha hızlı dönüş alabilirsiniz.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

1602 harika haber. Aşırı derecede merak ettiğim ama o kadar parada vermek istemediğim bir çizgiromandı. Yakın zamanda okuruz gibi duruyor. Ah bir de Watchmen yeni baskı yapsa. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Watchmen'in telif hakkını alamıyorlar sanırım. Zamanında almıştım Allahtan. :D

Agamotto

1602 için sevindim bende zamanında bir türlü almaya fırsatım olmamıştı.

Nightrain

Old Man Logan'ida basacaklarmış tekrardan.

dean

Sakızlı Ohannes Paşa

Aklma takilan bir husus var. Gerekli'nin bastigi mangalarin boyutlari birbirinden farkli. Bunun nedeni eserlerin orijinal boyutlarinin boyle olmasi mi yoksa rastgele mi? Yani orijinal boyuta mi sadik kaliyolar yoksa herhangi bir seriyi kafalarina nasil eserse o boyutta mi basiyolar?

Animvader

Gerekli Şeyler, Oyungezer dergisiyle bu ay Tokyo Gul ön okuması hediye etmişti.İleriki aylarda da devam edecek bir tanıtım anlaşması yapmışa benziyorlar.Oyungezerin Youtube kanalına konuk olmuşlar:

https://www.youtube.com/watch?v=zxXc4Ufy4Xg

Bu arada aşağıdaki yorumların bir çoğunun Gerekli Şeylerin manga çeviri gruplarıyla yaşadığı tartışmalar dolayısıyla çok ağır eleştirilerle dolu olduğu da gözden kaçmıyor, mangacı gençlik  remembers  :D

Newcomicreader

Alıntı yapılan: Animvader - 08 Ocak, 2016, 18:49:25
Gerekli Şeyler, Oyungezer dergisiyle bu ay Tokyo Gul ön okuması hediye etmişti.İleriki aylarda da devam edecek bir tanıtım anlaşması yapmışa benziyorlar.Oyungezerin Youtube kanalına konuk olmuşlar:

https://www.youtube.com/watch?v=zxXc4Ufy4Xg

Bu arada aşağıdaki yorumların bir çoğunun Gerekli Şeylerin manga çeviri gruplarıyla yaşadığı tartışmalar dolayısıyla çok ağır eleştirilerle dolu olduğu da gözden kaçmıyor, mangacı gençlik  remembers  :D
peki sizce hangi taraf haklı?

Newcomicreader

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 29 Kasım, 2015, 02:19:39
Aklma takilan bir husus var. Gerekli'nin bastigi mangalarin boyutlari birbirinden farkli. Bunun nedeni eserlerin orijinal boyutlarinin boyle olmasi mi yoksa rastgele mi? Yani orijinal boyuta mi sadik kaliyolar yoksa herhangi bir seriyi kafalarina nasil eserse o boyutta mi basiyolar?
orjinal boyutuna göre yayınlıyorlar diye hatırlıyorum

Animvader

Alıntı yapılan: Newcomicreader - 08 Ocak, 2016, 20:28:24
     peki sizce hangi taraf haklı?

Yasal olarak Gerekli Şeyler haklı tabii ama oradaki asıl problem yanlış hatırlamıyorsam bir çalışanın profesyonel olmayan bir dille yazmasıydı.Neyse boş yere şimdi bitmiş gitmiş meseleyi tekrar açmayalım burada.