Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Kara kalemde John Buscema (Conan'dan sonra en çok çalıştığı dergi olduğunu Sayın Rumar80 forumda yazmıştı). Modası geçer mi ?

Bence geçmez. Taramalarda hangi çizerler var acaba ?

Conan'dan bildiğim Alfredo Alcala, Ernie Chan ve diğerleri varsa Avenger Essetiel bence çok iyi bir seçim.

dean

yunusmeyra

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Şubat, 2013, 16:52:06
Öyle ya da böyle Avengers serisinin klasik maceralarının ülkemizde yayınlanması güzel olacak inancındayım. Umarım yazdıklarmla bazı dostları "itkilemişimdir"  :D
ben varım..hem bunlardan söz açılmışken Rıza'yı da "okumalar" için "sıkıştırabiliriz"  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 19 Şubat, 2013, 20:00:32
ben varım..hem bunlardan söz açılmışken Rıza'yı da "okumalar" için "sıkıştırabiliriz"  ;)

Şu sıralar değişik türlerde çizgi romanlar okusam da yakında yeniden sizinleyim.

gamlıbaykuş

X-Men 3'e sevindim, kurtarılmış bir Essentiall daha diyorum. Ama tama anlamadığım kitap tam yarıdan mı bölünmüş yoksa biraz daha fazla mı? Bir de Wolverine devam etseydi ve tabiki diğerleri de. Ehh teşekürler Gerekli! Bunu daha çok söylemek istiyorum inanın, tabi bu da size kalmış :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

rumar80

Kapak 200'lü sayılardan macera 150'li

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Mayıs, 2013, 17:25:00
  Kapak 200'lü sayılardan macera 150'li

Kapak çağ atlamış o halde.  :)
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Çıktımı yoksa çıkmak üzeremi? Bir de Wolverine devam etse ya...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 23 Mayıs, 2013, 20:11:29
Çıktımı yoksa çıkmak üzeremi? Bir de Wolverine devam etse ya...

Facebook'da ki yazılarına göre üzereymiş. Aynı zamanda essential wolverine,avengers ve spider-man içinde tarih muhtemelen yakınmış.

hanac

Bak bu iyi haber.

İki sayı uzun süre yalnız kalmıştı, şimdi 4 sayı oldular.

darkwood

Aylık (?) mangalardan da haber varmı?
Darkwood Sakinleri..

dean

Alıntı yapılan: darkwood - 23 Mayıs, 2013, 23:53:01
Aylık (?) mangalardan da haber varmı?
Facebook'da ki sayfalarında tam olarak "Bir yığın manga baskıya hazır hatta bir kısmnın matbaadan gelmesini bekliyoruz" diye yazmışlar.

dean

Çok yakında demişler.

tommikser

Ben Berserk e bayılmıştım.Devamı gelmeyecek diye baya endişelenmiştim.Çok şükür devam ediyor.animesinide çok beğenmiştim.