Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darbove

Paper girls şaşırttı. Arkabahçe dedikoduları vardı. Outcast,kara bilim,power rangers ve ölümcül sınıf karambolüne gitti sanıyordum.

Saga, chew, şeytani&ilahi, monstress, Southern Bastards, spider gwen, rick and morty ve gizli imparatorluk 2 yeni ciltleri uzun süredir bekliyorum beklemeye devam edeceğim gibi gözüküyor çoğunu.

Ellerindeki serilerin devamı yerine sürekli yeni serilere girmeleri beni üzmüyor değil. Satışları bol olsun umarım periyotları çok açılmaz.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Walking Dead'in son iki cildinin gelmemesinin altında yatan neden neydi ki?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darbove

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Mart, 2023, 00:02:47Walking Dead'in son iki cildinin gelmemesinin altında yatan neden neydi ki?

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

YzbVolkan

Walking Dead serisi Amerika'da sona erdi mi?
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

dean

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 17 Mart, 2023, 13:26:45Walking Dead serisi Amerika'da sona erdi mi?

2019'da çıkan 193'ün sayısı ile sonlandı. 32 ciltte'de bunlar toplandı.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: dean - 17 Mart, 2023, 13:34:362019'da çıkan 193'ün sayısı ile sonlandı. 32 ciltte'de bunlar toplandı.
Tesekkur ederim.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

dayıcomics

Marmara X-Men teliflerini saldı sanırım. Artık X-Men okuyabilecez  ;D

Animvader

Alıntı yapılan: dayıcomics - 13 Nisan, 2023, 12:36:48Marmara X-Men teliflerini saldı sanırım. Artık X-Men okuyabilecez  ;D

Dayıcığım X-Men Marmara'da değil miydi zaten, en son Arkabahçe X-Men Büyük Maceralar ismiyle tanıtım yaptı onlar basacak gibiydi.

dayıcomics

Alıntı yapılan: Animvader - 13 Nisan, 2023, 18:32:47Dayıcığım X-Men Marmara'da değil miydi zaten, en son Arkabahçe X-Men Büyük Maceralar ismiyle tanıtım yaptı onlar basacak gibiydi.

Evet artık onlar basmayacak galiba, arkabahçe basacak X-Menleri

KenParker

Marmaraçizgi'yi yayınlarından dolayı seviyorum ama şu kargo ücretine çözüm bulsa iyi olacak. Sitesinden sürekli aldığım bir kaç yayın var. Her defasında yüksek kargo ücreti...
Bugün 400 küsür liralık alışveriş yaptım mesela. Kargo ücreti 40 küsür lira...
En azından başka yerler gibi kargo ücretini 19 lira yapsa.

gargaris

Alıntı yapılan: KenParker - 18 Haziran, 2023, 20:11:54Marmaraçizgi'yi yayınlarından dolayı seviyorum ama şu kargo ücretine çözüm bulsa iyi olacak. Sitesinden sürekli aldığım bir kaç yayın var. Her defasında yüksek kargo ücreti...
Bugün 400 küsür liralık alışveriş yaptım mesela. Kargo ücreti 40 küsür lira...
En azından başka yerler gibi kargo ücretini 19 lira yapsa.

Hem kargo ücreti yüksek hem de faturaya ayrıca 20 lira hizmet bedeli yansıtıyorlar...

samalasio99

Selamlar aranızda herşeye rağmen adlı marmaranın bastığı kitabı alan okuyan oldu mu???
20 -19-18 diye tersten gidiyor. baskı hatası mı özellikle mi tercih edilmiş anlamadım.. biraz okuyunca kafa da karıştı. sorayım istedim

TKnKT

Her Şeye Rağmen, Çizgi Düşler tarafından çıktı eğer aynı kitaptan bahsediyorsak. Bugünkü okumalarım arasında yer alacaktı. Sizin mesajınız üzerine açtım baktım. Sanırım sizde hatalı bir baskı var, bendeki eserde olağan sırası ile ilerliyor. Ha bu arada bendeki ana baskı, varyantlardan biri değil.

Düzeltme: Sayfa sayılarından bahsediyorsunuz sandım ama bölümlerden bahsediyorsunuz sanırım. Evet, bölümler tersten ilerliyor :)
"The man who opens topics faster than his shadow"

samalasio99

Alıntı yapılan: TKnKT - 19 Haziran, 2023, 14:12:01Her Şeye Rağmen, Çizgi Düşler tarafından çıktı eğer aynı kitaptan bahsediyorsak. Bugünkü okumalarım arasında yer alacaktı. Sizin mesajınız üzerine açtım baktım. Sanırım sizde hatalı bir baskı var, bendeki eserde olağan sırası ile ilerliyor. Ha bu arada bendeki ana baskı, varyantlardan biri değil.

Düzeltme: Sayfa sayılarından bahsediyorsunuz sandım ama bölümlerden bahsediyorsunuz sanırım. Evet, bölümler tersten ilerliyor :)

Evet sanırım yanlış yere yazmışım ve doğrudur bölüm sayılarını kasttetim .aydınlattığınız için teşekkürler...
bi ara dedim acaba manga gibi tersten mi okuyacağız...