Renkli Conan Serisi - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 08 Ekim, 2010, 19:33:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

cok surpriz oldu beklemiyodum bende hele yuruyen ölülerde cıkan arıza ıle haftaya kalınca baya uzulmustum  :(

HacıGeraltEmmi

Yürüyen ölüler gelmedi mi yani ??? resimlerini gördüm sanki biryerlerde. Bu büyük şok oldu gerçekten

kalidor

İlyas abi fiyatı ne? 30 TL değildir inşallah. 
Crom! Ölüleri Say...

Büyülü Rüzgar

gamlıbaykuş

Neşelendim şimdi. Marmara'yı tebrik ederim. Tam gaz devam, durmak yok...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Büyülü Rüzgar

conan dukkana geldi arkadaslar su an ıtıbarı ıle satısta

Tarkan Kurt

Ben su an okuyorum ve bitirmek uzereyim. Hikaye müthiş ve Tomas Giorello'nun cizimleri mukemmel.

darkwood

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 21 Haziran, 2012, 19:08:44
Ben su an okuyorum ve bitirmek uzereyim. Hikaye müthiş ve Tomas Giorello'nun cizimleri mukemmel.

Maaşallah Eyyüp başkan, biz forumdan kitabın kapağına bakarken sen kitabı bitirmişsin bile. :)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Ben de bugun aldim şöyle bir göz attım sıkı bir maceraya benziyor kan gövdeyi götürüyor gibi. Bu arada sanırım Marmara çizgi kimmerya serisini orjinal boyutlarindan küçük çıkartıyor:( SSOC de  üstten ve yanda küçültülüyor. Zaten yılda 1 kez zor çıkıyor kimmerya orjinal olsaydı :(
Crom! Ölüleri Say...

omega red

Alıntı yapılan: kalidor - 22 Haziran, 2012, 00:20:40
Ben de bugun aldim şöyle bir göz attım sıkı bir maceraya benziyor kan gövdeyi götürüyor gibi. Bu arada sanırım Marmara çizgi kimmerya serisini orjinal boyutlarindan küçük çıkartıyor:( SSOC de  üstten ve yanda küçültülüyor. Zaten yılda 1 kez zor çıkıyor kimmerya orjinal olsaydı :(

Turkiyede yayinlanan butun amerikanlar orjinalinden biraz daha ufak basiliyor.

Gambit

Alıntı yapılan: omega red - 22 Haziran, 2012, 00:30:30

benim bildigim hoz ve lal orjinal boyutlarinda cikarmisti ilk serileri, sonradan marmara kucuge dondu, maalesef

o yuzden ben Marmara Cizgi - Conan Kimmerya yi almadim, bunu da almayacagim zira lal ler ile ayni boyutta olmasi icin orjinalini alacagim bunlarin

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: darkwood - 21 Haziran, 2012, 20:58:29
Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 21 Haziran, 2012, 19:08:44

Maaşallah Eyyüp başkan, biz forumdan kitabın kapağına bakarken sen kitabı bitirmişsin bile. :)

Ofisim Marmara Cizgi'ye yurume mesafesinde olunca, ilk alan muhtemelen ben olmusumdur.

ilke

tommikser

Oooo geç kalmışsın İlke dün siz çıkardıktan sonra 15 dk içinde alıp okuyan arkadaşlar var ;D

kalidor

Alıntı yapılan: Gambit - 22 Haziran, 2012, 00:47:29
Alıntı yapılan: omega red - 22 Haziran, 2012, 00:30:30

benim bildigim hoz ve lal orjinal boyutlarinda cikarmisti ilk serileri, sonradan marmara kucuge dondu, maalesef

o yuzden ben Marmara Cizgi - Conan Kimmerya yi almadim, bunu da almayacagim zira lal ler ile ayni boyutta olmasi icin orjinalini alacagim bunlarin

Lal'in çıkardıkları orjinal boyutta doğrudur. Yanlarına koyunca bunlar güdük kalıyor. Olsun napalım, yaklaşık 1.5 senede bir çıkıyor (1. cilt 30 Mart 2011) tartışmaya bile değmez. Zaten son cildi de çıkartıp bir daha da inşallah yayınlamazlar. Daha düzenli bir yayıncı telifini alır.
Crom! Ölüleri Say...