Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Temmuz, 2015, 00:41:59
Baskı hatası değil, aslında mücellit hatası, içine kapakları koymayı unutmuşlar. böyle bir salaklık işte.
300 tane basınca kimse s.klemiyor ki kitabı...

Abi bunun 300 kitap ile alakası yok bunun işini doğru dürüst yapmayan matbaa ile alakası var.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Köstebek abi NN geliyor mu bu hafta?

Mrtekin

Yolu Düşen bir bakabilir mi, Çizgi Düşler yerinde di mi, hala? :)
They drew first blood...

rumar80

Alfa saga ilginç bir şekilde tamamlandı.
   İlk macerada Alfa ajansının kuruluşu, ikincide yıkılışı ve üçüncüde küllerinden doğuşu var.
   Fazla detaya girmeyeceğim. Okuyun sonra konuşuruz.

Nathan seven kapaksız da okur.

darkwood

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Ağustos, 2015, 10:10:43
Yolu Düşen bir bakabilir mi, Çizgi Düşler yerinde di mi, hala? :)

İlker bey tatile çıkmış, yenileri bir süre daha bekliyeceğiz.  ???
Darkwood Sakinleri..

İlyas Erkul

hennessy

Son çıkan cilt en sevdiğim ciltlerden biri oldu Reis'İn öldüğüne inanamıyorum.  Yeni alfa takımını ve yeni evini ve yeni hikayelerinin başlangıcını görüyoruz.

köstebek

Evet, 20. cilt çıktı. (106, 107, 108. sayılar).
Koşun hemen alın diyecem, ama pek de gerek yok.

Ben şimdilik size 21. ciltten bahsedeyim. Çoktan okuyup verdim, ama basımı biraz zaman alabilir... Aklımda kalanları şöyle bir özetlersem...

İlk macera biraz politik. Birileri bir senatörü harcamaya uğraşıyor, AA da onu korumaya uğraşıyor. Shadow (Gölge) diye çok delikanlı bir kardeşimizi kiralık katil olarak tutuyorlar, ama bu kardeşimiz de eski bir hatunun peşinde koşturan romantik bir kişilik. Siyah beyaz, kırık bir aşk hikâyesi...

İkinci macera çok iyi... Biyografi yazarı bir kardeşimiz hakkında kitap yazmak istediği bir ablayla olan sorunlarını çözmesi için NN'a geliyor... Söz konusu abla bir zamanların çok ünlü bir sinema yıldızı. Derken olaylar prn film endüstrisine dek bağlanıyor... Maceranın sonunda ters köşeye yatmayan okur kardeşlerimiz çıkardsa bana ulaşsınlar, ellerini sıkacağım...

Üçüncü macera aman aman. Cesur ve iyi niyetli olduğu söylenen askerler, terk edilmiş topraklarda berbat bir katliam yaparlar. Basın yayın organları askerlere yüklenirken ordu yetkilileri de NN'ı kiralar ve ondan gerçekleri bulup adamlarını temize çıkarmasını ister. Nathan kardeşimiz de gerçekleri ortaya çıkaracaktır... ama ne gerçek, uuu....

22. cildi de (112, 113, 114) tamamlayıp verdim, lakin şimdi anlatırsam unutur gidersiniz diye susuyorum...

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 18 Ağustos, 2015, 00:11:54
Evet, 20. cilt çıktı. (106, 107, 108. sayılar).
Koşun hemen alın diyecem, ama pek de gerek yok.
Abi ben katilamayacagim reis in ölmesi olmamış ben oldugune inanmıyorum.yeniden kurulan Alfa yeni maceralar ile karşımızda

baba alsana

Merak ettigim bir seri. Hangi ciltten baslamami onerirsiniz. Herhangi bir cilt ile baslarsam buyuk bir sorun olur mu

köstebek

Hiç bir sorun olmaz... dilediğiniz yerden başlayın...

Ayrıntlılı bir okuma listesi için bkz... http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9255.0.html

baba alsana

Çok tesekkur ederim. Begendiginiz surukleyici sayı/ciltler varsa lutfen paylasin istanbula donene kadar bir liste yapayim :)

Ahmet Oktay

Mısır ve Venedik'te geçen/konu alan maceralar ilginizi çekerse Çizgi Düşler'in yayınladığı Özel Albüm 2'yi özellikle tavsiye ederim.

baba alsana

hennessy

Alıntı yapılan: baba alsana - 18 Ağustos, 2015, 15:07:59
Çok tesekkur ederim. Begendiginiz surukleyici sayı/ciltler varsa lutfen paylasin istanbula donene kadar bir liste yapayim :)
Dev albüm 1.cilt kesin okuyun