Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Ad yayıncılık demek istemiştim :D Lal dan da, kötü anılar, onbirinci emir ve vampir de favorimdir.
They drew first blood...

köstebek

Nathan Efendi'nin dalya demesine 1 (yazıyla bir) cilt kaldı...

NIC

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 22 Temmuz, 2014, 21:38:34
Nathan Efendi'nin dalya demesine 1 (yazıyla bir) cilt kaldı...

Son cildi 4 sayımı çıkaracaksınız?

DAMPYR

Evet Ya 3 sayı orjinal 99'cu sayı ediyor.100 sayı olması için 4 sayı lazım... ??? ::) :D

köstebek

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 22 Temmuz, 2014, 22:01:08
Evet Ya 3 sayı orjinal 99'cu sayı ediyor.100 sayı olması için 4 sayı lazım... ??? ::) :D

yok, yok... anlatım zayıflığı... 1 cilt sonra, 100. sayı (renkli) geliyor demek istemiştim... 

Mrtekin

Buyuk is yaptiniz, cizgi dusler, nathan ile, ben bir kez daha size cok tesekkur ediyorum. Hakkini verdiniz, gercekten.
They drew first blood...

DAMPYR

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 22 Temmuz, 2014, 22:33:32
yok, yok... anlatım zayıflığı... 1 cilt sonra, 100. sayı (renkli) geliyor demek istemiştim...
Tamam şimdi oldu... ::) :D :)

köstebek

Evet, beyler, eski maceraları şöyle bir karıştırın. Özellikle Ann Never meselesi üzerine yoğunlaşın... Kızcağız 10, 15 güne durumu toparlıyor, sonra ne oldu şimdi diye kafa karışıklığı olmasın...

Ann Never, kimdir, ne olmuştur, ne yapmıştır... şeklinde derli toplu, hatta varsa karelerle desteklenmiş şekilde bir açıklamayı Nathan hayranlarından bekliyoruz...

Mrtekin

Anlatalım da hangisini, gelecektekini mi, geçmiştekini mi :)

Geçmiş, (su andaki ana akım için) muhakkak, Eskilerden, Kötü Anılar ve On birinci Emire bakılmalı.
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 09 Ağustos, 2014, 20:01:45
Anlatalım da hangisini, gelecektekini mi, geçmiştekini mi :)

Geçmiş, (su andaki ana akım için) muhakkak, Eskilerden, Kötü Anılar ve On birinci Emire bakılmalı.

Geçmişle başlayalım da kafalar karışmasın.... sonra bugüne gelelim... Ki ben de araya bir şeyler girebileyim...

köstebek

Bugün Nathan bey'le çok ilgilendiğini söyleyen bölüm yöneticilerinden biri geldi. Selamlaşma, el sıkışma faslından sonra otur dedik, yok bir arkadaşı bekliyorum, dedi. Bu yüzden oturarak da bekleyebileceğine ikna ettik. Neyse laf lafı açtı.
Laf arasında Ann Never'a  ne oldu diye sorduk.
Sanki soru beklemediği yerden gelmiş gibi, "N'oldu ki, hâlâ hastanedeydi. Geçen gün yolum düştü bir uğradım, doktoruyla konuştum, neydi kadının adı?" dedi.
Sonra doktor hanımın adını hatırlamaya çalıştı... başaramayınca çantasından çıkardığı "one-a-day"lerden bir tane yuttu, ama yine hatırlayamadı. Bu yüzden de biraz sıkkın bir sesle "neyse, n'olmuş ki" dedi.
Dedik: Ortalık bayağı bir karışmış, haberin yok mu?
"Yörünge istasyonlarından birinde işim vardı, söylesene ne olmuş?" dedi.

Sonra tatilden yeni gelen patron, onun terlemesini yanlış anlayıp soğuk sodayı uzattı ve "Ersun Yanal istifa etmiş" bilgisini  verince mevzu dağıldı gitti...

Ann Never'a ne oldu.... Çok yakında....

abselemon

köstebek

Bakalım Bay Tekin Bey bize  Ann Never hanım kızımızın başına gelen olayları nasıl özetleyecek... İnşallah doktorunun adını yazmayı da unutmaz...

Mrtekin

Ok, hafta içi, en geç cumaya kadar.

Doktorun tipini hatirliyorum, su anda, sadece, boyle, uzun boylu, kumral, gozluklu, guzel, akilli bir hatundu  ama :)

Annin yattigi klinigin parasini da reiser ( alfa ajansi) oduyordu? Kac kayme oduyordu?  :)

They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 09 Ağustos, 2014, 22:16:37
Ok, hafta içi, en geç cumaya kadar.

Doktorun tipini hatirliyorum, su anda, sadece, boyle, uzun boylu, kumral, gozluklu, guzel, akilli bir hatundu  ama :)

Annin yattigi klinigin parasini da reiser ( alfa ajansi) oduyordu? Kac kayme oduyordu?  :)

Bana da sanki o doktor, ufak ufak Nathan'a yazıyordu, belki de arada küçük bir mevzu bile dönmüştür gibi geliyor...