Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Güneş,bildiğin gibi Tolga'da ilk üç sayı hard cover halinde basıldı.Bu arada Nathan Never gerçekten çok güzel satıyor.

Sevmeyenler bile destek olmak için alıyor.Gösterilen ilgiye çok teşekür ederiz.

tommikser

Abi Nathan benim ilk üçte en sevdiklerim dedir.Yıllar sonra çıkması gerçekten beni çok mutlu etti.Birde bu kadar iyi satmasına çok sevindim.İnş. herkes çok beğenir.Birde sanırım baskısı çok iyiymiş.İlker çok memnundu. ;)

HacıGeraltEmmi

Canına yandığım! Kaliteli bir formatta basılınca insan ister istemez almak istiyor. Nathan'ı ve Kit Taylor'u henüz almadım ama bunca güzel yorumdan sonra almak zorunda kalacağım gibi :)

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Ocak, 2012, 14:07:44
Arkadaşlar İlker'in elinde sadece 87 adet kalmış Nathan severlere  duyurulur.Bu arada Tornado seven arkadaşlar Özer sahaf koleksiyoncular için 30 adet sert kapak 1-2'nin tek ciltte buluştuğu bir baskı yapmış.Haberiniz olsun.

Abi, Tornado'ya 50 tl Tolga'ya da 70 tl diyorlar. Gelde al!
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 10 Ocak, 2012, 08:50:36
Abi, Tornado'ya 50 tl Tolga'ya da 70 tl diyorlar. Gelde al!

Özel ciltli ve sert kapaklı, meraklısına uygun sınırlı sayıda yapıyorlar.

Bu arada İlker Bey de foruma kayıt oldu, buradan kendisine hoşgeldiniz diyorum.

tommikser

Abi ek olarak alan adama gerçekten fazla ama baştan Tolga almamış adam zaten ilk 3 sayıya sanırım 40-50 arası birşey vermiştir.Sert kapaktan hoşlanıyorum diyen cilt dağılmıyor diyen adam 20-30 liralık farkı göze alacaktır.Zaten koleksiyonluk sayılar alan 50 kişi ya var ya yok.

HacıGeraltEmmi

Tolga cildini görünce dayanamamış almıştım. Harika bir cilt olmuş. Bu arada İlker'e de foruma hoşgeldin diyorum.

Pulluk

Çok özlemişim Nathan Never'ı  :D İlk macerayı  bir çırpıda okuyuverdim. Geri kalanları hemen bitmesin diye artık ağır ağır okumaya karar verdim.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Kerimoğlu

Nathan'la yeni tanıştım ve Lal serisini toparladım. Henüz yeni Nathan Never'ı okuyamadım ama eskilerden okuduğum kadarıyla söyleyeyim devam etmeli. Türkiye'de bilimkurgu ve korku sinemada bu kadar revaçtayken çizgi romanda neden rağbet görmez anlayamıyorum. Nathan, Dampyr, Dylan Dog gibi yayınları okumak belli bir birikimi de gerektiriyor ama ben çizgi romanı çıkış noktası olarak alıyorum.

Nemo

AD yayıncılıktan çıkan ilk 10 sayıyı ve Maceraperest'in dev albümlerini de okumanızı tavsiye ederim.
Özel Alfa Ajanı

NIC

Nathan seven sevmeyen herkes,Maceraperest'in ilk üç dev sayısını kesinlikle okumalı kanımca

Gambit

Alıntı yapılan: Nemo - 16 Ocak, 2012, 16:47:23
AD yayıncılıktan çıkan ilk 10 sayıyı ve Maceraperest'in dev albümlerini de okumanızı tavsiye ederim.

AD yayinciligin cikardigi tum seriler efsanedir bence. Cok iyi hatirlarim, o zamanlar piyasada bir bosluk olusmustu. Hic cizgi roman cikmiyordu denilecek kadar az cizgiroman cikiyordu (saniyorum  bir tek Alfa Conan cikiyordu, yeni nesillerden) ve aniden 4 tane yayin girdi piyasaya AD tarafindan. Hic gormedigimiz edisyonda basilmis, stretch pvc ile kapli olarak cikan Dylan Dog, Nathan Never, Teks ve Zagor beni cok mutlu etmisti. Hepsini bizzat tek tek aldim D&R dan (O zamanlar Antalya da yasiyordum)

guzel gunlerdi. Maceralar da cidden iyidir AD nathan larda

pizagor

Alıntı yapılan: Gambit - 17 Ocak, 2012, 09:10:12
Alıntı yapılan: Nemo - 16 Ocak, 2012, 16:47:23

AD yayinciligin cikardigi tum seriler efsanedir bence. Cok iyi hatirlarim, o zamanlar piyasada bir bosluk olusmustu. Hic cizgi roman cikmiyordu denilecek kadar az cizgiroman cikiyordu (saniyorum  bir tek Alfa Conan cikiyordu, yeni nesillerden) ve aniden 4 tane yayin girdi piyasaya AD tarafindan. Hic gormedigimiz edisyonda basilmis, stretch pvc ile kapli olarak cikan Dylan Dog, Nathan Never, Teks ve Zagor beni cok mutlu etmisti. Hepsini bizzat tek tek aldim D&R dan (O zamanlar Antalya da yasiyordum)

guzel gunlerdi. Maceralar da cidden iyidir AD nathan larda

Ben de çıkan ilk Dylan Dog albümünü hatırladım şimdi... Devamının geleceğini hiç düşünmemiştim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Biz çizgiromanı alıyorum.Sonra bir duyuyorum Hardcover basılmış.Sadece Julia'da böyle olmadı.İlk sayıyı Hardcover alabildim.
Nathan Never'in ilk sayısını almak için Demirbaş'ın yayınlarının çıkmasını bekliyordum.Şimdi böyle bir haber geldi.Nathan Never'in Hardcover'ini alacağım.İşte bu iyi oldu.