Cennetteki Yabancılar - Gerekli Şeyler

Başlatan michel, 15 Ekim, 2010, 23:23:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Bu kadar güzel bir çizgiroman, bu kadar az rakam. Yazık!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

omega red

keşke tamamlanabilse bu güzel seri

HacıGeraltEmmi

Mişel bey fuara çıkabileceğini söylemişti bir ara. Yani geç ve güç te olsa kesin bitirilecekmiş.

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 21 Ekim, 2012, 10:10:12
Mişel bey fuara çıkabileceğini söylemişti bir ara. Yani geç ve güç te olsa kesin bitirilecekmiş.

Cennetteki Yabancılar'ın 1 ve 2. sayılarıda Tuyap fuarı zamanları çıkmıştı ve bende fuarda Gereklinin standında görev alan Alişan'ın tavsiyesi ile bu seriye başlamıştım.
Okuyanların elinden bırakamıyacağı güzel bir seri.
Her çıkan sayıda satış adetlerinin yükseleceğini zannediyorum.
Yine 3.sayının da  fuara yetişmesini bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

1. cildi 2 sene önce kitap fuarında , 2. yi  de geçen seneki tüyap'ta almıştım. Hala okumadım. Bu seneki tüyap'a yetiştirirlerse 3. cildi de alırım. Ama ne zaman okurum bilinmez.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Ekim, 2012, 21:47:03
1. cildi 2 sene önce kitap fuarında , 2. yi  de geçen seneki tüyap'ta almıştım. Hala okumadım. Bu seneki tüyap'a yetiştirirlerse 3. cildi de alırım. Ama ne zaman okurum bilinmez.

Doğa, bu seri tam senin tarzın çizgiroman. Sayfaları çevirmeye başla, inan bırakamayacaksın...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Doğa abi çok büyük bir ihmalin içindesin haberin olsun.Bu arada Logicomix çok ama çok süperdi.Acele oku derim.

alan ford

Tamam bayram tatilinde yanıma alıyorum o zaman iki kitabı.  Güneş logicomics'e başladım zaten. Bugün yarın biter. Dergi biraz daha gecikirse bir yazı bile çıkar belki ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

deniz240

Uzun zamandir Cennetteki Yabancilarin 3.cildinden haber yok sanirim cikmayacak :(