Greystorm - 1001 Roman

Başlatan V, 28 Ekim, 2010, 21:59:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: sefik - 20 Haziran, 2011, 21:11:47
yok abi,
birader derken harbiden birader mi?

Gerçekten birader.  :)

Ama 1 ay sonra kesin dönüş yapıyor, 5 yıl kalmış olacak.

rumar80

Yaz aylarında da bol bol 1001 roman okunacak demektir. Hele Julia, Nathan/Martin. Hepsini büyük bir merakla bekliyorum. Almak için sabırsızlanıyorum

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Haziran, 2011, 21:15:47
   Yaz aylarında da bol bol 1001 roman okunacak demektir. Hele Julia, Nathan/Martin. Hepsini büyük bir merakla bekliyorum. Almak için sabırsızlanıyorum

ah ah baba martin nathan ı çölde su bulan adam gibi bekliyoruz :) 1001 roman ı çıkardığı yayınlardan dolayı hakketten tebrik etmek lazım Julia yı istemeye giderken büyüğümüz olarak rumar ı alacağım yanıma :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 20 Haziran, 2011, 21:17:27
Julia yı istemeye giderken büyüğümüz olarak rumar ı alacağım yanıma :)

Onu kendime isteyeceğim öncelikle. ;D ;)

1001roman

Herkese selam,
Geçtiğimiz Cuma günü MMNN tercümesi geldi.Daha önce Lami arkadaşımıza ilk gelen tercümeleri göndermiştim ve sağolsun kendisi düzeltmişti.Bu sefer komple prova baskıyı göndereceğim ve hatasız ! MMNN okuma imkanı bulacağız.
Fuat AKTÜRE

kültürelgüncel

Alıntı yapılan: 1001roman - 21 Haziran, 2011, 19:10:44
Herkese selam,
Geçtiğimiz Cuma günü MMNN tercümesi geldi.Daha önce Lami arkadaşımıza ilk gelen tercümeleri göndermiştim ve sağolsun kendisi düzeltmişti.Bu sefer komple prova baskıyı göndereceğim ve hatasız ! MMNN okuma imkanı bulacağız.
Fuat AKTÜRE
Tüm çizgi romanseverlere hayırlı olsun o zaman. İlk cildin baskısı da dahil her şeyi çok iyiydi. Yalnız ikinci kitapta, macera öncesi
Martin Mystere ve Nathan Never hakkında birkaç sayfalık yazı da olsa fena olmaz gibime geliyor. Hatta çok iyi olur.  ;) Bu benim fikrim tabii. Yanılmıyorsam, Oğlak'ın çıkardığı kitaplarda bu tip yazılar vardı.

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 21 Haziran, 2011, 19:10:44
Herkese selam,
Fuat AKTÜRE

Fuat bey tam hız yola devam ediyor tebrik ediyorum böylece martin amca ve nathan dayıya kavuşacağız bu ay sonuna yetişir mi Fuat bey?

1001roman

Selam,
MMNN için Lami Tiryaki çok güzel bir editoryal yazı yazmış onu kitabın girişinde kullanacağız zaten.
Bugün prova baskı geliyor hemen Lami'ye göndereceğim.O ne zaman editlerse o zaman basarız.Bu arada ilk baskısı tükenen MMNN yeni kapakla ikinci baskı yapıyor bilginize...
Fuat AKTÜRE

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 23 Haziran, 2011, 11:04:17
Selam,
MMNN için Lami Tiryaki çok güzel bir editoryal yazı yazmış onu kitabın girişinde kullanacağız zaten.
Bugün prova baskı geliyor hemen Lami'ye göndereceğim.O ne zaman editlerse o zaman basarız.Bu arada ilk baskısı tükenen MMNN yeni kapakla ikinci baskı yapıyor bilginize...
Fuat AKTÜRE

İşte sevindirici haber bu tebrikler fuat bey

1001roman

Greystorm ile ilgili bilgi verirken bir rekoru yazmayı unuttum arkadaşlar.
Fatih OKTA 3-4 gün içinde 440 sayfa çizgi roman ve 10 sayfa editoryal yazı çevirdi desem inanırmısınız ! Bu kesin bir Türkiye rekorudur da dünyada durum nedir bilmiyorum...Keşke Fatih gibi birkaç kişi daha olsa da yayıncılar " en azından İtalyanca konusunda " biraz rahat etse...
Fuat AKTÜRE

gamlıbaykuş

Fatih Okta'yı tebrik ederim. Allah nazarlardan saklasın...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 30 Haziran, 2011, 12:50:36
Greystorm ile ilgili bilgi verirken bir rekoru yazmayı unuttum arkadaşlar.
Fatih OKTA 3-4 gün içinde 440 sayfa çizgi roman ve 10 sayfa editoryal yazı çevirdi desem inanırmısınız ! Bu kesin bir Türkiye rekorudur da dünyada durum nedir bilmiyorum...Keşke Fatih gibi birkaç kişi daha olsa da yayıncılar " en azından İtalyanca konusunda " biraz rahat etse...
Fuat AKTÜRE

Fuat bey tebrik ediyorum o zaman temmuzun ilk haftası elimize geçer :)

hanac

Fatih Abi 1 numaradır, helal olsun abimize.

Greystorm'un sonu muhteşemmiş, sabırsızlıkla bekliyoruz.

hennessy

Fuat bey Greystorm 4 bu hafta çıkıyor değilmi? ayrıca kutu konusunda bir gelişme varmı kendinize iyi bakınız...

1001roman

Herkese günaydın,
Kitapların ortalama çıkış tarihlerini yazarken matbaacımız Ahmet Arıbuğa'nın tatile gideceğini " bilmediğimizden " düşünemedik.Kendisi önümüzdeki hafta geleceğini söyledi.Sanırım Greystorm biraz gecikecek.
Fuat AKTÜRE