Bone - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 20 Aralık, 2010, 11:38:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Bildiğim kadarıyla kötü. Yine de yayınevinin seriyi tamamlamak için sürdürdüğü tutumu tebrik etmek lazım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ilke

7. sayı bu hafta baskıya girecek. Ama prequel çıkaracağımızı sanmıyorum.
Şöyle bir bilgi paylaşayım. Büyülü Dükkan'da sayı 6 çıktıktan 10 gün sonraki satış adedi ikiydi. (2) yazıyla da iki.

kryy22

Bu kadar güzel bi eserin ilgi görmemesi gerçekten çok yazık. Ana serinin tamamlanmasını bekliyoruz o halde, çabalarınız için teşekkürler İlke abi.   

Chuck

Alıntı yapılan: ilke - 04 Eylül, 2015, 18:56:33
7. sayı bu hafta baskıya girecek.

6'yı yeni bitirmişken bu haber çok iyi geldi. :)

Alıntı yapılan: ilke - 04 Eylül, 2015, 18:56:33
Şöyle bir bilgi paylaşayım. Büyülü Dükkan'da sayı 6 çıktıktan 10 gün sonraki satış adedi ikiydi. (2) yazıyla da iki.

Bu ise büyük üzüntü duymama sebep oldu. :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pearl jam

Her yeni sayiyi okuyusumda hastasi oluyorum. Bone un bu kadar az satmasini anlamiyorum ama artik umursamiyorum da. Okumayan kendi bilir. Uc kitap kaldi artik nasilsa bitecek. Marmara cizgi ye de bu sartlarda basmaya devam ettikleri icin tesekkur ederim.

tulgan

HacıGeraltEmmi

Güzel haber. Bitecek bu hızla yayınlarsanız.  :) Bravo Marmara

tulgan

Alıntı yapılan: designer73 - 06 Ekim, 2015, 14:01:42
Güzel haber. Bitecek bu hızla yayınlarsanız.  :) Bravo Marmara

;D

kryy22

Nightrain

Kapak bu şekilde mi çıkacak? Öyleseyse diğer kapaklarla uyumsuz olur ki. ???
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pikofarad

of süper haber. 2 cilt kalıyor tamamlanmasına. Harika bir çizgi roman Bone. Okumayan çok şey kaçırır. :P

Ozan

Alıntı yapılan: Nightrain - 06 Ekim, 2015, 14:15:04
Kapak bu şekilde mi çıkacak? Öyleseyse diğer kapaklarla uyumsuz olur ki. ???

Selam Nightrain,

Kapak bu şekilde çıkacak ve bu bir hata değil. Seri kapaklarına dikkat edersen belli aralıklarla o yırtık deseninin büyüdüğünü göreceksin zaten. Son kitaplarda da 7. sayıda olduğu gibi o yırtık deseni daha büyük olacak.

Agamotto

Bende geçen gün ilk sayıyı alarak geçte olsa seriye başladım bakalım yorumlar kadar beğenecek miyim :)

xmenac

Yedinci sayıda desen biraz hızlı büyüdüğü için ilk anda ben de farkedememiştim. :D

Çok güzel bir eser, Marmara Çizgi de çok başarılı bir şekilde bizlerle buluşturuyor bu yayını.

Ozan

Alıntı yapılan: xmenac - 06 Ekim, 2015, 15:39:35
Yedinci sayıda desen biraz hızlı büyüdüğü için ilk anda ben de farkedememiştim. :D

Çok güzel bir eser, Marmara Çizgi'de çok başarılı bir şekilde bizlerle buluşturuyor bu yayını.

Hızlıca büyüttük, finale az kaldı biz de heyecanlıyız :)