Bone - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 20 Aralık, 2010, 11:38:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Bone her cildi kendisini okutan, bir sonraki cildi merak ettiren ve de gayet guzel sonlanan bir seri. Umarim ulkemizde hepsi yayinlanir ve okuyucularimiz bu harika eseri bitirme sansina sahip olur.

pukay

aslında seri wasteland'e yapıldığı gibi basılsa daha verimli olur sankim.

Smh Ozbln

Bone hakkında bilgisi olan var mı? 4. sayısı çıkıcak mı merakla bekliyorum,bekliyoruz.

alan ford

En son İlke Keskin'e sorduğumda kanı yerde kalmayacak ama zaman veremiyorum dedi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Smh Ozbln

Zaman vermeli bence cidden çok hoşuma gidiyor. Red Kit'in toplu albümüne başlıcam da Bone'den haber bekliyorum.

Nightrain

Bi sorum olacak: Bone'un ciltleri neden çok küçük? Orjinalide mi böyle yoksa Marmara'mı küçültmüş? Küçülttüyse ölçüyü fazla kaçırmışlar sanırım. Zira bildiğiniz cep boyutuna yakın olmuş. Ama kağıdı çok kaliteli.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Bone 1 bitti, cok eglenceli, tavsiye edene cok tesekkur ederim.
They drew first blood...

alan ford

Hazır İlke Keskin tekrar foruma dönüş yapmışken sorayım. Daha önce Erdem Bey Bone için ,kütüphanelere vereceğiz 200 adet satış sorunu çözdük , mealinde bir şeyler söylemişti bu iş yattı mı?

Bir de neden bu kadar az satar bu güzelim çizgi roman yahu. Ben daha okuyup beğenmeyen bir insan oğluna rastlamadım . En azından ilk sayıya bir şans verin pişman olmazsınız.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

İlk 3 sayıdan bişey anlamadığımdan çok mükemmel diyemem ama iyi gidecek gibi görünüyordu.Almayanlara alında devamını okuyalım diyorum.

pearl jam

V

"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

Senede bir cilt gibi birşey mi olacak  :)
They drew first blood...

pearl jam

Marmara'nın bone için bir şeyler yapması lazım. mesela ilk 3 sayıyı bir arada indirimli satabilirler. Marmara cesur ve güzel tercihler yapıyor ama reklam sıfır. kitaplarını tanıtmak için biraz çaba harcamalılar.

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 18 Ağustos, 2014, 23:48:46
Marmara'nın bone için bir şeyler yapması lazım. mesela ilk 3 sayıyı bir arada indirimli satabilirler. Marmara cesur ve güzel tercihler yapıyor ama reklam sıfır. kitaplarını tanıtmak için biraz çaba harcamalılar.
Reklam işini en iyi Jbc yapıyor. Yarışmalar vb. Sonra Ertan Bey sorularla birebir ilgileniyor. Reklam, yayın işlerlerinde gelişmeleri lazım.

Ahmet Oktay

Sevenlerine hayırlı olsun, uzun zaman sonra yayınlanıyor :)