Forumumuz güncellenmiştir.

Başlatan ontario70, 11 Ocak, 2011, 04:42:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ontario70

Merhaba sevgili çizgi roman dostları,

Forumumuzun güvenliğini artırmak için forumumuzun altyapısında kullandığımız SMF 1.1.12 versiyonunu SMF 2.0 'a yükselttik. Bu köklü değişiklik kullanıcı bazında fazla hissedilmeyecek ancak forum altyapısının stabilitesini artıracaktır. Yeni versiyon sayesinde güncellemelerden de anında faydalanabileceğiz. Arzu etmemekle birlikte çıkabilecek aksaklıkları bu konu altında yönetici arkadaşlara bildirirseniz çok memnun oluruz.

Hepimize bol çizgi romanlı günler.

Altın Madalyon

emre ozdamarlar

Google Chrome kullaniyorum tarayici olarak, ve "Beni Hatirla" özelligi calismiyor, sayfaya her geldigimde tekrar login olmami istiyor site.

BAHADIR

Mozilla kullandığım halde bende de aynı sorun var... Demek ki sorun Chrome de değil...

ontario70

Bende Google Chrome var. Bir sorun da yok. Google Chrome için Tools->Options->Clear Browsing data  seçeneğinden eski kalıntıları temizlerseniz düzelecektir diye ümit ediyorum. Güncelleme köklü olduğundan bütün veri adresleri (path) değişti. Bir deneyin arkadaşlar. Ben de problemsiz çalışıyor çünkü.

emre ozdamarlar

Ilginc bir sekilde her zaman ana sayfada login olmami istiyor site ama forum linklerine gidince, login olmus oldugumu göruyorum.
Dolayisiyla bir sekilde calisiyor ama sadece ana sayfa login oldugumu anlamiyor, o da cok dert degil.
Cok sagolasin yardim icin.

Sinan Başak

Yeni formatı hiç ama hiç beğenmedim.

Saint2

tunaorhun

Bence forumun eski hali daha güzeldi.

pizagor

Ben beğendim açıkçası... Alışmak için biraz zaman tanıyın arkadaşlar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

emre ozdamarlar

Bence de guzel, daha bi ferah.
Teknik özellikler acisindan da artilari var. Daha gelismis versiyon varken eskisini kullanmak gereksiz.

rumar80

V

Daha kullanışlı,güvenli ve de hızlı.Yanlız temayı değiştirebiliriz.Aşırı parlak renkler ve zemin göz alıyor.
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 12 Ocak, 2011, 23:49:25
Aşırı parlak renkler ve zemin göz alıyor.

Evet haklısın. Mehmet'den bunu rica ettik.

hanac

Evet bu şekliyle çok iyi oldu.

Hem yeni versiyon, hem de göz yormayan zemin.

Teşekkürler Mehmet.