The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omega red

Alıntı yapılan: ilke - 18 Ocak, 2012, 17:58:03
Arkadaşlar,

ne yazık ki omnibuslarım çöp oldu :( Ciltçi sağolsun bıçak ayarını yapamamış ve yukarıdan 3mm alması gerekirken 1.3mm girmiş. Zaten hepi topu 100 tane olan omnibuslarım da üstten uçmuşlar. her sayıdan 100er adet olmak üzere 400 sayı telef oldu.

kan ağlıyorum. bandrollerini alıp telifini bile ödediğim bir şeyin bu hale gelmesi beni gerçekten çok üzdü. kafamı toparlayınca bir şeyler düşüneceğim bu konuda. omnibus bekleyen herkesten özür dilerim.

geçmiş olsun ilke. maddi zararı matbaacı karşılar umarım.

hennessy

Sevgili kardeşim geçen konuştuğumuz gibi duyunca çok üzülmüştüm 100.bile ayrılmıştı bana.İnşallah problemi çözersin tekrar basabilirsin matbacıda işini çözer geçmiş olsun diyorum tekrar sana
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Geçmiş olsun. Türkiye gibi satış rakamlarının zaten düşük olduğu bir ülkede 400 kayıp gerçekten büyük rakam.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Geçmiş olsun İlke ben de en az senin kadar üzüldüm, heyecanla bekliyorrum çıkmasını halbuki. Eğer yine böyle bir proje varsa aklında en kısa zamanda bize de bilgi verirsen sevinirim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ExarDarkkiller

rumar80

Omnibus birden fazla cildin birleşmesi ve extra çizim ve bilgilerle dolu büyük bir çizgi roman olarak tarif edilebilir.
   Basit bir örnek verirsek bir sezonluk bir dizi ve extralarını içeren DVD setinin çizgi roman versiyonu denilebilir.

ExarDarkkiller

Peki Türkiye'de özel ve sınırlı sayıda mı basım yapılıyor ?

hennessy

Alıntı yapılan: ExarDarkkiller - 19 Ocak, 2012, 08:04:57
Peki Türkiye'de özel ve sınırlı sayıda mı basım yapılıyor ?

Sevgili kardeşim basacaktı matba hata yapmasa idi.Zaten ilk dört cilt basılmıştı Türkiye'de ilke koleksiyon amaçlı bu dört cilti bir arada basacaktı 100 ad.sınırlı sayıda.

ExarDarkkiller

Anladım, teşekkürler cevap için

ilke

saat 10:27. hennessy'nin beni kaçta aradığın buraya yazarım arkadaşlar :)

ilke

hennessy

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun sonunda Hardcover çıktı.Bugün nasipse alırsak size detayylarıda yazarım.Bu arada bu ay hardcover yağıyor ::)

Tarkan Kurt

Hayırlı olsun. Şimdi Omnibus denilen bu oluyor değil mi? Astonishing X-Men 4 cildi de almıştım ancak İlke'nin yaptığı harika işlere destek olmak için bunu da alacağım.

hennessy

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 25 Şubat, 2012, 11:43:14
Hayırlı olsun. Şimdi Omnibus denilen bu oluyor değil mi? Astonishing X-Men 4 cildi de almıştım ancak İlke'nin yaptığı harika işlere destek olmak için bunu da alacağım.
Sevgili Tarkan Kurt evet Om,nbus bu oluyor.

alan ford

Bende almak istiyorum bu cildi. İlk dört cidi de almıştım ama maksat destek olsun. Ama Marmara lütfen duy sesimi.

1- Bone istiyorum
   2- Berlin istiyorum
   3- Borgia istiyorum
   4- Conan haritası , posteri vs  falan istiyorum
   5 - İlk üç sıradakilere benzer bağımsız süpriz çizgi romanlar istiyorum

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir