Caravan - 1001 Roman

Başlatan V, 20 Nisan, 2011, 21:15:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ErenKoyunoglu

Abiler, kardeşler, ben caravanları aldım ama seri tamamlanana kadar okumayacağım. Yahu herkes eleştirmiş, bu kadar kötü ya da kötü demeyelim de, sıradan bir çizgiroman mı? Bu kadar sıradan bir çizgiromanın bu piyasada yayınlanacağını düşünemiyorum, Fuat beyin de böyle bir risk alacağını sanmıyorum. En sonunda meraktan okuyacağım yahu :)

ErenKoyunoglu

Sevgili BAHADIR benden önce yazmış :)

darkwood

Ben Caravan'ın ilk cildini okudum güzeldi ve bir çok arkadaşımızda beğendi,
2.cilldi ise henüz okumadım, 3.cilt ile birlikte okuyacağım.
Eleştiriler ise 2.ciltte temponun, birinci cilde göre biraz düştüğü yolundaydı ama bu olumsuz eleştiri anlamında değildi.
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

İlk cildi okudum.Ben de beğendim.

DAMPYR

aslında her sayıda ayrı bir doğa üstü olaya değinerek konu yapılsaymış daha çok ilgi çekerdi diye düşünüyorum.aynı konu aksiyon olmadan uzatıldımı tat vermiyor.buda lost dizisi gibi olacak sanırım...... :(

hennessy

Caravan 3 çıkmış arkadaşlar aldık inşallah kitap ilk kitapki temposuna dönerde bizi üzmez kapağındaki motosikletli adam biraz beni gaza getirdi okuyunca göreceğiz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Üzülerek söylüyorum ki arkadaşlar bu kadar kötü bir bonelli yayını daha okumadım.

Tabii bu benim fikrim, son sayfaya kadar birşey bekledim durdum ama manasız ne diyeyim.

Bu yayının son kitabını da alacağım sırf yanılmış olmak için, üzgünüm birşey anladıysam Caravan olayım.

Okuyun ama fazla umutlanmayın, inşallah sonunu iyi bağlarlar da ben yanılırım.

tommikser

Sonu çok kötüymüş beklentini yüksek tutma derim abi ;D

kalidor

Elimdeki ilk 2 cilt Caravan'ı satıyorum, alan var mı? :D
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 19 Kasım, 2011, 11:44:34
Üzülerek söylüyorum ki arkadaşlar bu kadar kötü bir bonelli yayını daha okumadım.

Tabii bu benim fikrim, son sayfaya kadar birşey bekledim durdum ama manasız ne diyeyim.

Bu yayının son kitabını da alacağım sırf yanılmış olmak için, üzgünüm birşey anladıysam Caravan olayım.

Okuyun ama fazla umutlanmayın, inşallah sonunu iyi bağlarlar da ben yanılırım.

Ben size söyledim sonu lost dizisi gibi olacak diye...... :D ;)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Kasım, 2011, 17:19:54

müşteri varsa bana da söyleyin ;D tepmek olmaz öyle kısmeti ;D

yalcinerol345

Alıntı yapılan: designer73 - 19 Kasım, 2011, 20:30:49
Alıntı yapılan: kalidor - 19 Kasım, 2011, 17:19:54

müşteri varsa bana da söyleyin ;D tepmek olmaz öyle kısmeti ;D
O kadar mı kötü?Oysa ki ilk sayıyı beğenmiştim.

altay1944

Caravan dizisi belki klasik kalıplar dışında değerlendirilmeli.Fumettide american comics tarzı bir denemedir caravan .Dolayısıyla alıştığımız tarzın biraz dışına çıkmıştır.Ben sevdim hemde çok sevdim.Bir anda bu kadar üzerine gidilmesine bir anlam veremedim arkadaşlar...Henüz sonuçlanmamış(italyada sonlandı) bir dizi için söylenilenler çok erken....Saygıyla.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

gamlıbaykuş

Şahsen ben acaip derecede kararsız kaldım. Seriyi devam ettirmeli miyim ettirmemeli miyim? Aslında okumak için serinin tamamlanmasını bekliyordum; ama yorumlar beni düşünmeye sevk ediyor. Zaten artık yayınlar konusunda detaycı olmaya çalışıyorum ama ne kadar başarıyorum onu da bilmiyorum. Son sayının da çıkmasını bekleyeceğim yorumlar yine kötü olursa ve final yuh be dedirtirse almayacağım ve olanı da elimden çıkaracağım. Bekleyip göreceğiz artık...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...