İlban Ertem' den Puslu Kıtalar Atlası

Başlatan pearl jam, 26 Nisan, 2011, 21:52:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

İlban Ertem İhsan Oktay Anar ın muhteşem romanı "puslu kıtalar atlası" üzerine çalışıyormuş. harika bir haber. kaynak levent cantek in güzel blogu "derin hakikatler". başlık açmayı henüz öğrendiğimden şu anda benden link vermem beklenmesin lütfen:)

kedidiro

kesinlikle muhteşem bir haber...yaşayan en önemli türk yazarlarından birinin edebiyatımızın yüz akı bir eseri, muhteşem bir çizerin çizgileriyle hayat bulacak ha...uzun ihsan efendiyi ilban ertem'in çizgileriyle görmek için şimdiden sabırsızlanmaya başladım.

poe

İlban Ertem'in Gölge e-Dergi röportajında da vardı bu... demek gölge okumuyorsunuz :(

http://issuu.com/golgedergi/docs/golge_e_dergi_ocak_2011_sayi_40

hatta bitirmek için tarih verip sonrasında ne çizeceğini bile söyledi...

pearl jam

röportajı şimdi okudum 300 sayfalık bir albümden  bahsediyor ilban ertemve 2011 de biteceğini söylüyor. bu beni daha da heyecanlandırdı.

gölge e dergiye bakıyorum aslında ama ekrandan dergi okumak zor geliyor bana o yüzden çok ayrıntılı incelemiyodum genelde. artık daha dikkatli okumaya karar verdim ama. teşekkürler.

emre ozdamarlar

Ustad sitesine kucuk de olsa bir sayfa eklemis Puslu Kitalar Atlasi'ndan.

pearl jam

çizimler beklediğimden de iyiymiş. harika bir şey olacak bu kitap

kalidor

Gemileri görünce Amat aklıma geldi. Umarım iyi bir satış yakalar da üstad Amat'ı da çizer.
Crom! Ölüleri Say...

nacho_grande

İnanılmaz bir haber, çok sevindim. Bütün külliyatını okuduğum İhsan Oktay Anar' ın kitaplarını resmetmek hep aklımda olan bir projeydi, ama İlban Ertem gibi yılların ustası bu işi şahane kotaracaktır. Şimdiden merak etmeye başladım.

oks03

çok ama çok güzel kareler umarım amat ve suskunlarda gelir..

alan ford

Alıntı yapılan: oks03 - 28 Nisan, 2011, 11:36:12

Kitab-ül Hiyel gelsin ilkönce.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

oks03

Alıntı yapılan: alan ford - 28 Nisan, 2011, 12:52:53
Alıntı yapılan: oks03 - 28 Nisan, 2011, 11:36:12

Kitab-ül Hiyel gelsin ilkönce.

calüt var hocam korkarım :)

alan ford

Vicdan ikinci baskısını yapmış . Acaba Puslu Kıtalar Atlası'ndan haber var mı? Ben kitap fuarından ümitliydim ama sanırım yetişmedi
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

valla başlığı görünce çıktı zannettim ben de, heyecan yaptım :)

yunusmeyra

Alıntı Yapvalla başlığı görünce çıktı zannettim ben de, heyecan yaptım
yani ...
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR