Aşk-ı Melun - Kenan Yarar (İthaki)

Başlatan TKnKT, 04 Kasım, 2021, 15:28:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

Yazar ve çizer: Kenan Yarar
Sayfa Sayısı: 120
Yayın Tarihi: Kasım 2021
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kuşe Kağıt
Boyut: 15cm × 28 cm
Etiket Fiyatı: 35₺

------------------------------Tanıtım Bülteni------------------------------
    Kalp gerçekte ne için atar, beynimizin lobları ne ile dolup taşıyor, Aşk normal mi yoksa Psikozun bir başka safhası mı? Sahi Aşk nedir?

Sevgi, seks, cinsellik, kıskançlık, evlilik, ayrılık, yalnızlık, aldatma, aldanma, flört, kur, efektif alış ve efektif satış üzerine (!) birbirinden apacayip, comic, trajikomik, fantastik ve dramatik 57 çizgi öykü ile; Çizgili Anti Aşk Hikâyeleri.
------------------------------Tanıtım Bülteni------------------------------

Kenan Yarar, eserlerinin bende koşulsuz kredisi olan çizerlerden bir tanesi. Birçokları için de öyle olduğu kanaatindeyim. Kendisi uzun bir zamandır ortalarda görünmüyordu. Kendi ifadesi ile psiko-fantastik çizgi roman serisini barındıran dokuz kitaplık bir seriye girişmiş. Başlığı altında yazdığım bu kitap da ikinci kitabı temsil etmekteymiş. Aşk-ı Melun, dergilerde yayınlanan eserlerin Aşk temalı olanlarının gözden geçirilip basılmasından oluşuyor. Serinin ilk kitabı ise Marmara Çizgi'den çıkan Psikoz Hikayeleri .

Ben kitabı ilknokta.com üzerinden imzalı ön-sipariş olarak verdim. Kitabı almayı düşünenler için şu sıralar %50 indirim uyguluyorlar. İmzalı olduğu için sanıyorum ki geri göndermem ama cilt sırtı kırılmış bir şekilde geldi bana. Uzun, dar ve ince bir kitap. 15x28'lik bir boyutta ilk kez dikey kitap ile karşılaşıyorum sanırım. Dergilerdeki formata denk geliyor olması lazım. Bana tiyatro gösterilerindeki katalogları anımsatıyor. Kargo gönderim şekli bu tarz bir kitabı pek korumaya müsait değildi. En nihayetinde Kenan Yarar'ın hevesle her hafta bir yenisini kovaladığımız eserlerini bir araya toplaması nimettir bana. İlgilenenlere müjdedir.
"The man who opens topics faster than his shadow"