Güzellikler

Başlatan pearl jam, 08 Mayıs, 2011, 00:25:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

R.M. Guera 'dan hızlı bir Conan yorumu, dün paylaşmış Facebook 'ta.

Hoşuma gitmedi desem yalan olur. Evet, bizim Conan değil bu da ama Conan 'a aman aman benzemeyen yorumlardan en beğendiğim bu oldu. Bu adama ister istemez torpil geçiyor gönül, ne çizse kabul ediyor.

Bu adam, Tex 'e yaptığı gibi Conan 'ı da bir macera böyle çizip kendince yorumlasa ne şahane olurdu. Frankofon Conan 'lardan gram hazetmemiştim, Conan 'a BD eli değmemeli demiştim ama Guera Sırp-Latin kırması. Nitekim çizgileri de her zaman sektördeki eski-yeni hemşehrilerinde olduğu gibi yeteneğini bağırıyor.

Saçların yarım toplanmış olması, önlerin Sezen Aksu gibi kırpmalı olmayıp uzun olduğu için eski çağ Kuzey Avrupa yada irlanda-İskoç kabile stili arkaya bağlanması, kulak arkalarından ince saç örgüleri sarkması, vücudunun daha ikna edici olması, sakal ve göğüs-bacak kılı detayları falan çok gerçekçi kıldı bu yorumu benim gözümde. İlk önce The Goddamned serisinin önümüzdeki aylarda gelecek yeni bölümünden bir karakter sanmıştım ama Conan 'ı okuyunca coştum. Paylaşmadan edemedim.

Not: Gözden kaçırmışım Facebook gönderisinde, yakında Conan üzerine çalışmaya başlayacakmış Guera, senarist Raule Guionista ile birlikte. Vay canına, Guera imzalı BD Conan gelecek resmen...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

KenParker

Bak bu iyi haber. Guere imzalı Teks'e bayılmıştım, eminim Conan'da harika olur.

darkwood

Julia Kendall'dan müthiş görseller

Julia'yı bu güzelim kapakları harcanmadan, düzenli ve tek sayılı aylık baskılar halinde yayınlandığını görmeyi çok isterim.

Darkwood Sakinleri..