Güzellikler

Başlatan pearl jam, 08 Mayıs, 2011, 00:25:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Şu ikisini geçmiş zamanlarda bir yerlerde buluştursalar da, şöyle mükemmel bir macera okusak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 01 Kasım, 2011, 19:32:05
Şu ikisini geçmiş zamanlarda bir yerlerde buluştursalar da, şöyle mükemmel bir macera okusak.

ya hocam kusura bakmayin da ikisinin ne kadar mukemmel bir macerasi olabilir ki ?

birisi dylan dog yani, ne kadar uyarki dylan dog ile zagor

hic boyle fantazilere girismesinler; pasa pasa 40 yildir oldugu gibi zagor abaza bir sekilde ciko ile takilsin, dylan da yatmadigi kadin birakmasin dunya da

alan ford

Star Wars için bir minyatür çalışması. Kimin çalışması olduğunu bulamadım ama çok hoşuma gitti.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Harika olmuş."Ölüm Yıldızı"'nı bile unutmamışlar.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Hakkaten şahane olmuş.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Kim yapmışsa bu işin erbabı olduğu belli. Gerçekten güzel olmuş.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Güzel olmuş gerçekten. Kim yaptıysa eline sağlık.

rumar80

Alıntı yapılan: alan ford - 12 Kasım, 2011, 21:24:02
Star Wars için bir minyatür çalışması. Kimin çalışması olduğunu bulamadım ama çok hoşuma gitti.

Bence de başarılı bir çalışma. Yapanın ellerine sağlık

BAHADIR

Bölümün adına yakışır bir çalışma ve paylaşım olmuş...Güzellikler dedin mi herkesin yerde bulacağı paylaşımlardan ziyade arada göze çarpan çizgiroman adına hoş paylaşımlara yer vermek farkı ortaya koymak açısından daha anlamlı...

Bu minyatürde buna cuk diye oturmuş...Teşekkürler...

hanac

Üyelerimizden nacho grande facebbok'da paylaşmış, çok hoşuma gitti.

emre ozdamarlar

Alex Ross'tan Kizilmaske yorumu:

hanac

haysat (ne demekse) Feysbuka eklemiş, ben de aşırttım,

Yaşlı Zagor (Aynı Ferri'ye benziyor)

HacıGeraltEmmi

Çok ta yaşlı değil ya ;D Darkwood'ta ağaçtan ağaca zıplayan sportmen zagor bu hale gelir mi o da ayrı konu tabi ;D

tommikser

Zagor çizimleri enfes olmuş Abbas abi.Kapak çizimlerini artık böyle yetenekli arkadaşlara bıraksa Ferri süper olacak.Zagor'un kapakları iyice çamur gibi olmaya başladı.Ferri usta ama artık zamanı geldi.Villa gibi kendine bir halef seçmeli.

HacıGeraltEmmi

En sonunda kampanya başlatacağım "Ferri kapak çizmesin" diye ;D ama çok seveni var tırsıyorum ;D Della Monica çizsin bence, on numara olur.
Neyse en azından Mister No kapakları sona erdi :)