Alcatraz

Başlatan rumar80, 17 Mayıs, 2011, 21:00:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Diziye başlayacaktım ama 2. sezonunun gelmeyebileceğini okudum.

Vazgeçtim izlemekten.

hennessy

normaldir çok kötü bir hikaye idi iyi olmus zorla izliyordum. Person of Interest izleyin arkadaşlar
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

O kadar kötü ki, 4.bölümde bıraktım direk. Halbuki ne büyük umutlarla başlamıştım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Bu kadar negatif itkiye rağmen bugün başladım bakalım....
   Hayırlısı

BAHADIR

Ben de 6. bölümde bırakmak zorunda kaldım...Her bölüm birbirinin tekrarından öteye gidemiyor...Sezon finali içinde ahım şahım yorumlar gelmeyince direk bıraktım...

kalidor

Ben de bıraktım ama kaçıncı bölüm olduğunu hatırlamıyorum.Olaylar şu şekilde gelişiyor: Geçmişten bir mahkum gelir, suç işler; Lost'un şişko Hurley'i 400 kişiyi ezbere bilir ve anında böyle suç işleyen şu kişidir der. Dedektif kız mahkumun başka bir suç işlemesine ramak kala yakalar veya Sam Neill sürpriz bir vuruş yapar, mahkum hapisaneyi boylar.
Crom! Ölüleri Say...

Peyami

3-4 bölüm sonra bırakanlardan biri de benim. Oyuncular fena değil ama arkadaşların dediği gibi senaryo çok erken tekrar etmeye başlıyor. Son zamanlarda böyle bir kaç bölüm sonra bıraktığım dizilerin sayısı arttı (Terra Nova vs.). Ya ben doydum ya da dizi sektörü kendini tekrar ediyor. Belki de Lost  çıtayı o kadar yükseltti ki, artık bilimkurgu-gizem türünde vasat işler kesmiyor.

Spartacus ve Person of Interest bu aralar sıkılmadan izlediğim yabancı diziler.

rumar80

Dün ilk bölümü izledim. Bakalım bu kadar itki beni nereye götürecek????
   Bu arada Terra Nova'yı ben de yarım bırakmıştım....

rumar80

6. bölümü bitirdim. Dizinin belli bir şablon üzerinde gittiği doğru, ama azmettim bitireceğim. 6 bölüm seyreden 7 daha seyreder.... ;)

tommikser

Ben baştan sona anı anına izledim.Sonu mu?Tam bir hayal kırıklığı bence. ;)

Gambit

İzlememistim ve yorumlar dogrultusunda izlemem de artik. Sonn yillarin en iyi dizisi game of thrones bence. Arkasindan spartacus, yuruyen oluler geliyor

rumar80

Boşu boşuna izlenen 13 bölüm ve iptal edilen bir dizi daha....

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Mayıs, 2012, 15:05:33

Yukarıda mesajlarda uyarmıştık ama sakalımız yok dinlemiyorsun.

Sami Abi'nin söylemesi lazım.  :)

Ben 1. bölümü bile bitirmeden bırakmıştım.

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Mayıs, 2012, 15:05:33

Ben yeni baslayan dizileri kesinlikle izlemiyorum, yani en az bi 3 sezon gecip, dizinin kendisini ispatlamasi gerekiyor. zaten halihazirda birikmis o kadar cok dizi var ki, yeni cekilenlere bakmaya zamanim da yok. harbiden cok iyi bir diziyse adini duyurmayi basariyor zaten.

Herkesi bir kez daha The Wire izlemeye davet ediyor, hepinize iyi gunler diliyorum :)