The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Bu güzel haber için, İlke ye ve Marmara Çizgiye teşekkürler. Örümceğimizi özlemeye başlamıştık.
Bu arada Red Sonja ne zaman çıkıyor. Sakın 2 ay sonra demeyin..  >:(
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

ya ben spiderman in son yıllardaki çizimlerini hiç sevmiyorum, elim gitmiyo o yüzden almaya. Bir de şu sürekli değişen hikayeler, baştan başlamalar, spidey nin daha ne kadar ekmeğini yeriz tarzı yaklaşımlar can sıkıcı bence. Aslında genel olarak comicslerden uzak durmamın sebebi de bu. Arada planet hulk gibi limited serilere dalıp çıkıyorum sadece.

rumar80

Sevgili pearljam,
   Yazdığın tama yakın doğru. ABD'nde sadece comics'te değil TV'de de bu yok mu? "Pembe dizi" denen şeyde de bu yok mu? Ne kadar uzatırız? Nasıl bir sürpriz hareket geliştiririz? vs Bu beni de comicsten BAZEN soğutuyor, hele son dönemde bu örümcekte çok yapıldı. Son bir gün BENCE çok kötü bir dönüm noktası oldu, ama zamanla toparlayacak. Bazen sabır gerekiyor.
   Yalnız Planet Hulk limited seri değil. Esas macera içinde Hulk'un gittiği bir yol. Bu da comicslerdeki bazı değişikliklerin etkileyici olabileceğini de gösteriyor

HacıGeraltEmmi

Plenet hulk'tan sonrası gelse güzel olurdu aslında. hikaye yarım kaldı sanki böyle.

pearl jam

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Haziran, 2011, 00:34:49

Yalnız Planet Hulk limited seri değil. Esas macera içinde Hulk'un gittiği bir yol. Bu da comicslerdeki bazı değişikliklerin etkileyici olabileceğini de gösteriyor

Düzeltme için teşekkürler, şimdi ben de hatırladım world war hulk diye devam ettiğini söylemişlerdi galiba bu serinin.

V

Örümcek bu arkadaşlar!..Bilka döneminde aydınger üzerine kopya çizimli
maceralarını bile soluksuz okurduk,baştacı ederdik.Arada kötü maceralarda
olsa,İlke'nin dediği gibi "Spidey bir şekilde devam edecek,etmeli!.."
"İstemem,eksik olsun.."

ilke

Arkadaşlar,

ciltler Amerika'da yayınlanan ciltlerin aynısı olacak. Yani Marmara olarak cilt yaratmayacağız. BND 3 cilt. İlki 176 sayfa, ikinci 168, üçüncü 120. Yani her ay kaç sayfa olacağını ve sayfa sayısı değiştiği için de fiyatın ne olacağını bilmiyorum. ama amacım ayakta kalmasına yetecek bi fiyat koymak olacak. Şimdi sormayın fiyat bana :)

pizagor

10 gün sonra çıkacak kitabın herşeyi gibi, fiyatı da bellidir, akılda bir rakam vardır değil mi!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

sefik

Benim gibi Orumcek Adam'i sadece filmlerden izleyen ve cizgi romani hic okumamis biri icin yakin serilerden Hoz'la baslayip Marmara ile devam etmek lazim sanirim ama Hoz'dan baslarsam herhangi bi sekilde kafa karisikligi olur mu bilmiyorum,yani ben bu evrene baya yabanciyim o yuzden emin olamiyorum
Bu essential serisi yayinlanmiyo mu acaba bizde?

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: sefik - 21 Haziran, 2011, 11:09:40

Benim gibi Orumcek Adam'i sadece filmlerden izleyen ve cizgi romani hic okumamis biri icin yakin serilerden Hoz'la baslayip Marmara ile devam etmek lazim sanirim ama Hoz'dan baslarsam herhangi bi sekilde kafa karisikligi olur mu bilmiyorum,yani ben bu evrene baya yabanciyim o yuzden emin olamiyorum

SevgiliŞefik merhaba.
Essentiallar hakkında Gerekli şeyler yayınlayacağını açıkladı ama zamanı net değil.
Eğer örümcek adama başlamak planında varsa HOZ iyi bir seçim olabilir ama yine de kafanda soru işaretleri olur. Bence Arkabahçe yayınlarının çıkardığı son seriden başlarsan, bitiminde HOZ başlıyor ve kafanda çok fazla soru da olmaz o dönem için. Ama hala sorular olursa bizde buradayız

sefik

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Haziran, 2011, 12:29:14
Alıntı yapılan: sefik - 21 Haziran, 2011, 11:09:40

SevgiliŞefik merhaba.
Essentiallar hakkında Gerekli şeyler yayınlayacağını açıkladı ama zamanı net değil.
Eğer örümcek adama başlamak planında varsa HOZ iyi bir seçim olabilir ama yine de kafanda soru işaretleri olur. Bence Arkabahçe yayınlarının çıkardığı son seriden başlarsan, bitiminde HOZ başlıyor ve kafanda çok fazla soru da olmaz o dönem için. Ama hala sorular olursa bizde buradayız
Umar abi merhaba,
aslinda sana cok sorum var gerek x-men gerek spiderman ile ilgili,bulasmak istiyoum bu serilere de ama gercekten cok az bilgim var acikcasi.Senin de bu konuda ne kadar bilgili oldugunu biliyorum o yuzden zaman zaman seni rahatsiz edicem gibi gorunuyor :)
Arkabahcenin yayinladi son seri,sonra Hoz sonra Marmara takip etmem gereken sira anladigim kadariyla
Peki Arkabahceden ve Hozdan kacar sayi cikti,Hangi seri arkabahcenin son serisi?
kusura bakma ;D

rumar80

Sevgili Şefik,
   Arkabahçenin 8 adet amazing spider man'i, 2 adet Peter Parker'ı, HOZ'un 6 adet spider man'i var

HacıGeraltEmmi

En son 1 temmuz denmişti yanılmıyorsam. Temmuz oldu 7  ??? Haberi olan var mı?

hennessy

benim okumak için sıra bekleyen son iki hoz amazing sipiderman i bekliyorlar bitsin basacaklarmış :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları