The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Marmara'dan 2 sayı birden sürpriz oldu, dağıtımı için fazla beklemeyiz umarım.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Dijitallerini çıkmadan önce gördüğüm için benim için süprüz olmadı iki cilt çıkması. Biraz önce aldım. Okuduğum çizgi romanı bırakıp 600 sayının olduğu Örümcek adama başlayacağım. Haklketten çevirmesi bile zahmetli olan bu kalın ciltte. Güzel süprüzler bizleri bekliyor. Tekrar teşekkürler İlke kardeşim güzel bir arşiv oldu. Klasik Amazing Team UP ve Amazing Spiderman bir zamanlar bunları hayal etmek bile zordu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

SAYI 11, BU GECE KOLLARINDA ÖLDÜM, OCAK 2014

16cm x 24cm, 200 Sayfa, 450gr, Renkli, 32TL

Bunların hepsi senin dediğin bir şey yüzünden oldu galiba, Örümcek!
Çünkü Doctor Octopus ortalıkta serbestçe dolanıyor ve seni yok etmek için hizmetine sunduğu kolların sayısını artık biz bile kaçırdık...
Ve can düşmanı olduğun için de, yengen evlenirken düğünde bulunamaman için o kolların her birini kullanmaya hazır!
Tabii J. Jonah Jameson (nam!ı diğer Belediye Başkanı Jameson) düğünü ondan önce mahvetmeyi başaramazsa...!

Bu sayıda ayrıca Ben Reilly'nin çevirdiği entrikaları öğrenip May Yenge ile Ben Amca'nın tanışma hikayelerini dinleyebilecek ve
Mary Jane'in dönüşünü görebilceksiniz. Tam on ikiden vurdun, Kaplan!

Bol maceralı bir evlilik özel sayısı olan bu ciltte Amazing Spider-Man #600-601, Amazing Spider-Man Family #7'deki ana hikaye
ve Amazing Spider-Man Annual #36 bir araya getirilmiştir.

hanac

SAYI 12, KIZIL SAÇLI YABANCI, OCAK 2014

16cm x 24cm, 128 Sayfa, Renkli, 27TL

MJ'i kim unutabilir ki?
Peter Parker'ın hayatındaki kişilerin çoğunun taptığı, kendisinin ise el üstünde tuttuğu kadın, son zamanlarda bir yabancıdan
öteye gitmemişti. Fakat herkesin umutlarının tükenmek üzere olduğu bir anda, kızıl saçlı yabancı ortaya çıkıyor ve her
zamankinden de güzel görünüyor!

Mary Jane Watson dokunaklı bir birleşme hikayesi ve uzlaşma için geri dönüyor.
Ama şehre aynı zamanda Chameleon da dönüyor—ve bu kılık değiştirme uzmanı bu sefer her zamankinden daha korkunç ve daha zalim!

Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin #602-605 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.

Nightrain

Bundan sonra çıkacak ciltler:

606-611

612-616

617-621

622-625

626-629 #229-230

630-633

634-637

638-641

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Son 2 cilt hariç diğerlerini duyurdu Marmara Çizgi. Belki yıl sonuna onlarda basılır.  :D

rumar80

Nightrain

Bugun 2.cildi okurken kitap kapaktan ayrildi. Neyseki aldigim eleman yenisini gonderecek. Sanirim 2.ciltte genel bi sorun varmis.

darkwood

Paylaşımlar bol ama bakalım yıl içinde kaç tanesinin basıldığını göreceğiz.  :-\
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: darkwood - 20 Şubat, 2014, 22:49:06
Paylaşımlar bol ama bakalım yıl içinde kaç tanesinin basıldığını göreceğiz.  :-\

Bence hepsini basarlar.

2013 yılı programında duyurdukları herşeyi bastılar.

yalcinerol345

10 cilt. American Son, macerası.Marmara'nın yayınladıkları içinde en güzeliydi.Koleksiyon yapmıyorsanız bu cildi şiddetle tavsiye ederim.

yalcinerol345

11 cilt orijinal 600.sayısı ile en kalın cilt.Müthiş macera ve çizimler.Eski maceralar mı daha güzel şimdiki mi dedirten cinsten.Şiddetle tavsiye ederim.

rumar80

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 30 Haziran, 2014, 19:03:44
11 cilt orijinal 600.sayısı ile en kalın cilt.Müthiş macera ve çizimler.Eski maceralar mı daha güzel şimdiki mi dedirten cinsten.Şiddetle tavsiye ederim.

Bu maceralara da kötü diyemem ama eskilerin yeri dolmuyor. Şu ara en sevdiğim macera Death of Jean DeWolff'u bir daha okuyorum ve elimden bırakamıyorum.

rumar80

Bundan önce de The Original Clone Saga ve The Origin of Hobgoblin'i okudum.

hanac

Yarın dağıtıma veriliyor !

SAYI 13, BLACK CAT'İN DÖNÜŞÜ, AĞUSTOS 2014

Peter Parker'ın hayatı bir anda bir sürü sevimli bayanla doldu...

Michele Gonzales, Pete'in kendinden kesinlikle ödün vermeyen ve tam olarak da kız arkadaşı olmayan ev arkadaşı.

Gerçekten de kız arkadaşı değil. Yemin ederiz. Norah Winters, zihnindeki basın odasının editörünü temelli olarak kovmuş, ağzına her geleni söyleyen, çenesi düşük bir gazeteci.

Mary Jane Watson, mesafeli bir ilişkinin buzlarını kırmaya cesaret edemeyecek kadar çaresiz durumdaki bir film, tv ve sahne
yıldızı.

Ve şimdi de Black Cat ve Parker şansı üzerindeki benzersiz etkileri bu ortama dahil oluyor!

Fakat Örümcek, romantik dürtülerini yoluna koysa iyi olacak çünkü uzun zamandır ufukta belli belirsiz dolanmakta olan iki tehlike
nihayet şehre ulaştı: Klon avcısı Raptor ve şeytani Norman Osborn!