The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

yalcinerol345

s.b

Kim tırmalamış bunu? Garibim muşmulaya dönmüş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Sevimli komşumuz Örümcek, 13. cilt ile yine bana keyifli maceralar sundu. Black Cat' in dönüşüyle başlayan uğursuzluk Peter' in başına eğlenceli sürprizler getirecek. Black Cat cildin tamamında yok maalesef, keşke olsaydı (Kendisine azıcık hayranımda)

Ve yıllar öncesinin macerası olan Clon Saga' nın etkileri bu ciltte devam ediyor, Peter' ın klonları vs. Cildin başında Allahtan bir açıklama yapılmış da çok sıkıntı yaşamadım; ama ara ara karıştırmadım da değil hani.

12. Cildin son sürprizi de Deadpool' du. İki manyak bir arada; ama tek sayılık kısa bir maceraydı.

Güzel bir sayıydı, okumayanlara tavsiye ederim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

SPIDER-MAN SAYI 15 - Meydan Okuma Cilt 2

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tulgan

@Serhan

Seriye başlamak istiyorum ama korkuyorum 15 cilt ya :(

dean

Öncesinde 6 ciltlik Hoz Comics dönemini de var.

ilke

@Serhan

Alıntı yapılan: ilke - 20 Ağustos, 2015, 20:43:41
ben okumamış olayım bu son mesajı :-X
Mesajı sildim baskı tükendiği için öyle bir yola başvurdum ama tamamen okumamıştım ingilizcesini , eğer türkçesinide bulursam alıp okumayı düşünüyorum. İncelemelerden okuduğum kadarıyla iç savaş dönemini anlatıyor. Hoz Comics dönemini okumadan başlasak sorun çıkmaz değil mi ?
Alıntı yapılan: Joker - 19 Ağustos, 2015, 20:39:04
Seriye başlamak istiyorum ama korkuyorum 15 cilt ya :(
Serinin ilk 7 cildini aldım hadi bakalım :)

tulgan

V

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

SPIDER-MAN SAYI 16 - Meydan Okuma 3

Vulture beslenmek zorunda!

Göklerin vahşi tehlikesi geri döndü ve New York'ta terör estiriyor, üstelik yaratılışından da J. Jonah Jameson sorumlu tutuluyor!
Örümcek Adam'ın elden ele dolaşan bir tüp kanı önce bir yeraltı vampir şebekesinin, daha sonra da Morbius'un eline geçiyor!
Son olarak, tam da siz Rhino'nun kötü-adam geçmişini arkasında bırakabileceğini düşünürken yeni Rhino geri dönüyor ve ona meydan okuyor!

Bu üç zorlu mücadelenin Örümcek Adam'ın başına yeterince iş açacağını sanıyorsunuz ama Peter Parker hepsinden çok daha
zorlu bir durumla karşı karşıya kalacak: İşinden kovulacak!

Bu ciltte Amazing Spider-Man #622-625 ve Web of Spider-Man #2 ve #6 bir araya getirilmiştir

hanac

SPIDER-MAN SAYI 17, MEYDAN OKUMA 4: JUGGERNAUT, KASIM 2015

16cm x 24cm, 104 Sayfa, Renkli, 25TL, Çeviri: İlke Keskin, Tulgan Köksal  Yazar: Fred Van Lente

Pek birbirleriyle ilgili olmamalarına rağmen geçmişte birkaç kez kafa kafaya çarpışan Örümcek Adam ve Juggernaut'ın yaptıkları her çarpışmanın sonucu, New York'un en sevdiği duvar sürüngeninin başına saplanan devasa migren ağrıları olmuştu!

Ama en azından Örümcek, geçmişteki çarpışmaların hepsinden sağ çıkmıştı. Bu sefer tam olarak öyle olmayacak. Çünkü bu sefer ağ fırlatıcı yalnızca bir zamanlar durdurulamaz olan Juggernaut'la değil, sonunda onu durdurmayı başarmış olan kozmik güçle de çarpışacak! Evrenin en muhteşem güçlerinin ikisinin arasında kalan Örümcek Adam'ı bir şey durdurabilir -- hem de sonsuza kadar!

Ayrıca: Hood, eski Scorpion'un kıyafetini giymeye hevesli olan herkese açık bir davet yolluyor! Peki bu, Kravinoff'ların planına nasıl uyum sağlıyor? Ve yeni Scorpion'un, yani Carmilla Black'in bu seçmelerde ne işi var?

Bu ciltte Roger Stern ve Fred Van Lente'nin yazdığı ve Michael Gaydos ile Leo Weeks'in çizdiği Amazing Spider-Man #625-629 sayıları bir araya getirilmiştir.