The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

can amca

Üç cilt mi kaldı, dört cilt mi? İlke burada ise 2025 planlarında var mı yazabilir mi?

someoneofgod

Alıntı yapılan: can amca - 06 Ekim, 2021, 16:45:39
Üç cilt mi kaldı, dört cilt mi? İlke burada ise 2025 planlarında var mı yazabilir mi?

3 cilt kaldı. (serinin en son cildi çıkalı 1 sene oldu) Ama serideki çoğu cildin baskıları milattan önce olduğu için, şu an piyasada baskısı olmayan seri içi ciltler 100-250tl arası değişiyor. Onlara da çözüm lazım.

İdrava

3 cildin sonunda superior serisine bağlayacak bir cilt daha çıkacak...

someoneofgod

Cilt 29

https://dukkan.marmaracizgi.com.tr/amazing-spider-man-cilt-29-dunyanin-her-yeri

29 ve 30 beraber çıksaydı keşke. Umarım 1 sene beklemeyiz serinin bitmesi için.

hennessy

29-30 olsa idi keşke güzel hareketler bunlar....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Amazing Spider-Man Cilt 29 Dünyanın Her Yeri

Yazar: Dan Slott
Çizer: Stefano Caselli
Sayfa Sayısı: 184
DÜNYANIN HİÇBİR YERİ GÜVENDE DEĞİL!

Dr. Octopus ölmek üzere. Son günlerinde ozon tabakasını tamir edecek bir teknoloji geliştirdi. Sonsuza kadar insanlığın kurtarıcısı olarak hatırlanmak istediğini söylüyor ve bütün dünya da kendisi ve Sinister Six'le iş birliği yapmaya hazır gibi görünüyor. Örümcek Adam hariç.

Geçmişte başdüşmanının yaptıklarıyla defalarca canı yanan Örümcek, Doc Ock'u çıkar gütmeyen bir hayırsever olarak kabul etmek istemiyor. Maalesef bu isteği onu --Octavius'u değil-- Bir Numaralı Küresel Düşman haline getiriyor! Örümcek, peşinde Doc Ock, Sinister Six ve kelimenin tam anlamıyla bütün dünya varken herkesi nasıl kurtaracak? Misafir kahramanlar: Avengers, Silver Sable, Big Hero 6, Union Jack ve daha fazlası!

Etiket Fiyatı: 69 ₺

someoneofgod

İdrava

İdrava

dayıcomics

marmara gaza bastı örümcek adamda, enteresan.

hanac

Amazing Spider-Man Cilt: 30 - Geri Dönmek Yok

19cm x 27cm, 112 Sayfa, Renkli, 52 TL, Ekim 2021

Yazar: Dan Slott
Çeviri: Tulgan Köksal
Editör: Nihan Alak

Örümcek Adam, Lizard ve Morbius'tan oluşan soğukkanlı karmayı etkisiz hale getirmek zorunda-- biri insan yönüyle bağını tamamen kaybetmiş olması muhtemel saldırgan bir sürüngen, ötekiyse insan kanına vampirce ihtiras duyan bir bilimsel deha.

Morbius, Lizard'a tedavi bulabilmek için fazla mesai yaptı-- ve bütün işaretler de başarılı olduğunu gösteriyor-- iyi de Dr. Curt Connors'tan geriye kurtarılabilecek bir şey kaldı mı acaba? Connors'ın merhum
oğlu Billy'nin cesedini mezarından kim çıkardı? Örümcek, ona ne zaman arkasını dönse yeni bir kurbanına dişlerini geçiren Yaşayan Vampir'e nasıl güvenebilir? Hepsinin cevabı, anlamsız bir vahşet söz konusu olunca kimsenin Lizard'a rakip olmayacağını okurlara hatırlatan bu hızlı, sert ve korkutucu hikâyede!

pizagor

Başından beri Dan Slott'a tepkiliydim açıkçası, yazdıklarının Amazing Spiderman'in mirasına yakışmadığı kanısındaydım. Ancak geçtiğimiz aylardaki sıralı, aralıksız okuma deneyimi Dan Slott ile ilgili yargılarımı değiştirdi. Peter Parker'ı bir kenara bırakırsam, kötüleri ele alış ve sunuş şeklini, hikayelerin derinliğini gayet başarılı buldum. Özellikle de Kerkentele ve Doktor Ahtapot'u bambaşka bir noktaya taşıdığını düşünüyorum. Takip eden Superior dönemi zaten kendi olağan gidişatının içerisinde sivrilen, belirginleşen harika bir dönem. Böylesi olumlu duygularla yaklaşınca 'Dünyanın Her Yeri' ve 'Geri Dönüş Yok' ciltleri de enfes geldi açıkçası, özellikle de 'Dünyanın Her Yeri'. İlke her iki ciltte de seriyi bu sene içerisinde bitirmeyi hedeflediklerini yazmış. Keşke diyorum, bu sene dediği 2021 ve şunun şurasında kaldı sayılı gün. Bitsin artık bu seri de. Takip eden sayılar arasına giren uzun aralıklar nedeniyle unutulan ayrıntılar ve hatta 'ya biz ne okuyorduk' hissiyatına varan unutuş, albümleri hak ettikleri takdirden uzaklaştırıyor, yapılan işin değerinden yiyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

-brendon-

Pizagor bey ağzınıza sağlık 4/4 lük yazmışsınız

darbove

2 ciltten sonra ''Amazing Spider-Man: Peter Parker - The One and Only'' basılacak mı?
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

darbove

Hadi gözünüz aydın ömrümüz bitmeden bu serinin de bittiğini görebildik. Son 2 cilt fuarda.
"Amazing Spider-Man: Peter Parker - The One and Only" basılacak mı emin değilim.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.