The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Bugün baskıya girdiğine göre hafta sonu Kadıköy'de olacak demektir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Amazing Spider-Man filmi 2012' de vizyona girecek, ama Spider-Man' in her ay yayınlanan çizgi roman serilerini unutmamamızı diliyor Marvel Comics ve SDCC 2011 Amazing Spider-Man panelinde, Spider-Man' in geleceği ile ilgili bilgileri bizimle paylaşıyor.

Panelde Zeb Wells (Avenging Spider-Man), Rick Remender (Venom), Mark Waid (Daredevil), Greg Rucka (Punisher), Humberto Ramos (Amazing Spider-Man), editör Steve Wacker ve şef editör Axel Alonso bulunuyor. Sizin için derlediğimiz panel notlarına geçiyoruz şimdi:

SDCC 2011: Amazing Spider-Man Paneli:
Nick Spencer, Spider-Island: Cloak & Dagger için "Marvel' a girdiğimden beri Cloak ve Dagger hikayesi için çalışmayı diliyordum" diyor. Bu hikayenin bu kadar çekici gelmesindeki sebep olarak ise "İlişkilerle ilgili bir hikaye ve piyasada çok fazla çift hikayesi bulunmamakta" sebebini gösteriyor.
Wacker, Spider-Girl Tie-In ile ilgili olarak, "Onun geçmişinin bir bölümü halen ona ızdırap olmaya devam ediyor" diyor.
Johnston, Spider-Island: Deadly Hands of Kung Fu' da gothik korku tarzı ile Kung Fu' yu karıştıracaklarını söylüyor. Her şey Shang' ın rüyasında, kendisinin bir örümceğe dönüştüğünü görmesiyle başlıyor.
Wacker, Spider-Island: Avengers One-Shot için; "Frog Man' in göründüğü ve Avengers' ta yer aldığı bir çizgi roman hazırlamak istedim" diyor.
Eylül ayında Spider-Island: I Love New York City adlı bir dijital çizgi roman geliyor. Hikayelerin ilkinde bir kedi, örümcek güçlerine sahip olacak, Skottie Young tarafından yazılacak. İkincisinde bir annenin örümcek güçlerine sahip olduğunu göreceğiz ve Kelly Sue DeConnick yazacak. Diğer hikayede ise Spider-Island olaylarının ortasında kalan Punisher olacak ve Greg Rucka hikayenin yazarı.
Remender, Venom Tie-In' i ile ilgili, "Uzun süreli çizgi roman takipçileri Flash' ın babasının bir alkol bağımlısı olduğunu bilirler. Bu Spider-Island' ta da olacak. Venom görevden göreve koşacak, ama bir yanda da hastanede yatan bir babası olacak."
Anti-Venom, Venom' un Spider-Island hikayesinde yer alacak.
Venom #9' dan itibaren, serinin çizimlerini Lan Medina yapacak.
Spider-Island: Spider-Woman Tie-In de duyuruldu ve hikayede Spider-Woman, Thing ve Alicia Masters' ı ilgilendiren eski bir olay anlatılacak.
Wells, Avenging Spider-Man' den bahsediyor: "Sadece büyük, eğlenceli, bu işteki en iyi artistlerin ellerinden hikayeler anlatmak istedik."
Punisher #1, Ağustos' ta başlıyor.
Wecker, Spider-Island için "Bu Peter Parker' ın hikayesi ve onun en büyük kahramanlık anı" diyor.
Avenging Spider-Man için Wells, bir süre sonra Team-Up ların herkese açık olacağını ve sadece Avengers, Fantastic Four üyeleri ile sınırlı kalmayacağını söyledi.
Kendi deyimiyle salondaki tek Clone Saga fanı olan bir okuyucu, Ben Reilly' nin yakın zamanda dönüp, dönmeyeceğini sordu. Wacker "Hayır, şu an onunla ilgili bir plan yok" dedi.
"Brand New Day Omnibus' u çıkacak mı?" sorusuna Singh, bundan David Gabriel' e bahsedeceğini söyledi ve "Ama çıkarsa onu kaldıramazsınız" diye şaka yaptı.
Wacker, Wells ve Remender' ın gelecekte Venom ve Carnage ile ilgili planları olduğunu söyledi.
"One More Day' i geriye almak gibi bir plan söz konusu mu?" sorusuna Wecker, "Kesinlikle hayır. Bize göre Peter Parker bekar bir karakter olarak daha iyi iş yapıyor. Ama bu demek değil ki evli Peter Parker hikayeleri hiç olmayacak" diye cevap verdi.
"Spider-Island' tan sonra örümcek güçlerini koruyanlar olacak mı?" sorusuna Wecker, "Spider-Island 6 ay sonra bitecek" cevabını verdi.
"Bir Daredevil ve Punisher Crossover' ı olacak mı?" sorusuna Waid ve Rucka, böyle bir planlarının olduğunu ve 9. veya 10.sayıda böyle bir olay olacağını söylediler.
Panel, Scarlet Spider' ın kostümünün yandığını gösteren bir resimle noktalandı. Resim ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

alıntı çizgi roman klubü
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Eflatun

az önce öğle yemeği paydosunda erdem abinin valikonağı caddesindeki yeni dükkanını ziyaret ettim.
örümcek ve x-men 2 ciltlerini gördüm.bandrol almaya gideceğini söyledi.
dükkan küçük,şirin,çizgi dolu.
iskontolarıda ziyaretinizde yüzyüze konuşursunuz artık. :D

hennessy

Alıntı yapılan: robin - 27 Temmuz, 2011, 13:45:27
az önce öğle yemeği paydosunda erdem abinin valikonağı caddesindeki yeni dükkanını ziyaret ettim.
örümcek ve x-men 2 ciltlerini gördüm.bandrol almaya gideceğini söyledi.
dükkan küçük,şirin,çizgi dolu.
iskontolarıda ziyaretinizde yüzyüze konuşursunuz artık. :D

Nihayet demek oluyorki yarın alırız inşallah

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olsun. Bir ara uğramak lazım tabi ki.

Tarkan Kurt

Hayırlı olsun bir ara ben de ziyaret edeyim

kafkaesk

hennessy

darkwood

Hayırlı ve uğurlu olsun, uzun soluklu ve düzenli yayınlanan bir seri olmasını bekliyoruz..
Darkwood Sakinleri..

hennessy

İnşallah olur spider man i aldım darısı yürüyen ölülere

gamlıbaykuş

Çok şükür çıktılar. Sevgili Örümceği özlemiştim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Öncelikle sevgili İlke'yi tebrik etmeliyim hoz daki kaliteli yayına marmara çizgide de devam etmiş kağıt kalitesi renklendirme gerçekten beklediğim gibi olmuş tek şikayetim keşke hoz un ki ile aynı boyda olsa idi böylece serinin devamı olduğunu belli etmiş olurdu şimdi yan yana durur iken ayrı serimiş gibi duruyor. 50 sayfayı bir solukta okudum çizimler hoş konu güzel kaldığımız yerden devam ediyor konu yalnız umar abi ye bir sorum olacak bu işin piri olarak abi bu Marvel Lucas'ı bile geçti abi kitabın ilk satırında SPOLIER peter paker in örümcek adam olduğunu kimse bilmiyor iç savaş zamanında örümcek adam maskesini çıkardığını hatırlasada kimse maskenin altında kimin yüzü olduğunu tam olarak hatırlamıyyor bunu okuduğum an dumar oldum bu insanlar halk hepsi balık hafızalımı abi?

HacıGeraltEmmi

Nihayet beklenen oldu bizede kadıköy yolları gözüktü. İlke ve marmaraya sevgiler. İnşallah satışlar patlar uzun süre ayrı kalmayız örümceğimizden.

rumar80

Marvel'ın örümcek adamı yenileme projesi yepyeni bir gün başladı. Marvel neleri geride bırakmış derseniz. Öncelikle Peter ve MJ hiç evlenmemiş sadece çıkmışlar. Harry Osborn tam bir züppe. Liz Allen ile evlenmemiş veya evlenmiş ama boşanmış.
  Bazı eski taktikler tekrarlanmış. Daily Bugle'ın el değiştirmesi gibi. Jackpot diye yeni bir karakter sunulmuş. Kızıl saç, yeşil göz ve durmadan "kaplan" diyor. Herkesin aklına bir isim geliyor ama sanırım  bu kadar basit olmaz.
   Hikaye fena değil. Klasik bir amazing spider man öyküsü gibi. Eğlenceli. Ancak Peter'ı bu kadar parasız ve düşmüş göstermek bana üzücü ve saçma geldi.
  Kötü mü? Değil. İyi mi? Eh işte. Okunmalı mı? Örümcek adamı seviyorsanız evet

BAHADIR

Daha alamadım,okuyamadım,yorumda bulunamayacağım ama eski Bilkaları gözümün önüne getiriyorum...Derinliği olmayan, eğlenceli  hangi köşeden, hangi süper kötünün çıkacağı belli olmayan, Tombstone'lu jack o lantern'li, Akbabalı,Sandman'li yani böceğimizin kendi klasmanın da renkli kötülerle kapıştığı ve tabi bunun yanında aşk ve maddi sorunlarla da boğuştuğu  hikayeler okuyacaksak,çok kötü olacağını düşünmüyorum...Umarım yanılmıyorumdur... :)