The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Sinan Başak

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 27 Eylül, 2011, 17:26:50
aksilik olmazsa örümcek 2yi yarın alıyoruz matbaadan. zaten x3 basılmıştı. ikisini birden süreriz piyasaya aynı anda.

Bugünleride gördük ya daha ne isteriz sevgili İlke
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 27 Eylül, 2011, 17:33:40
Alıntı yapılan: ilke - 27 Eylül, 2011, 17:26:50
aksilik olmazsa örümcek 2yi yarın alıyoruz matbaadan. zaten x3 basılmıştı. ikisini birden süreriz piyasaya aynı anda.

Bugünleride gördük ya daha ne isteriz sevgili İlke

Sinan Başak'ın istediklerini. Özellikle de BONE

darkwood

Bu güzel bir süpriz oldu. Yeni kitaplara hasret kalmıştık.
Çok daha uzun zamandır bekleyen;
özellikle;
Red Sonja ve  Conan renkli ciltlerinide bekliyoruz, bu kitaplar ile ilgili son durum nedir?
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

1- Yazık oldu Red Sonja'ya. Heba oldu gitti kız aralarda  :-[ Duyulsun artık sesimiz.
2- Conan 4 Hardcover ne zamana? (yumuşağı bulduk şimdi sert kapak sorar olduk ;D)
3- Yürüyen ölüler, Bone, Conan Kimmerya?

Kısaca Marmara Çizgi'yi daha çok görmek isteriz ;)

drfuhrer

ilke bey' tşk ederiz..
''piyasaya süreriz''den kasıt nasıl bir zaman dilimidir?hafta sonuna yetişir mi?

ilke

piyasaya süreriz şöyle oluyor drführer:

matbaadan çıktından sonra istanbul içinde kadıköy çarşıya ve beyoğlu gon'a ulaşması en geç bir gün sonra. bazen matbaadan alıp aynı gün direk dağıtım bile yapıyoruz.

piyasaya sürülmesi ise genel olarak birkaç gün sürüyor çünkü d&r, inkılap, dost gibi yayınevlerine çıktı haberini verdikten sonra sipariş vermeleri ve siparişlerin hazırlanıp ellerine ulaşmaları 4-5 gün kadar alıyor.

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 27 Eylül, 2011, 20:48:33
piyasaya süreriz şöyle oluyor drführer:

matbaadan çıktından sonra istanbul içinde kadıköy çarşıya ve beyoğlu gon'a ulaşması en geç bir gün sonra. bazen matbaadan alıp aynı gün direk dağıtım bile yapıyoruz.

İlkecim bende arka bahçenin spider man'larıne daldım duygulandım parker ın amcasını andığı gün bezbol maçı hikayesi güzeldi demek oluyor ki örümcek en geç perşembe kadıköyde haydi hayırlısı

ilke

Sayı 2. an itibariyle Gon'a giriş yaptı. Biraz sonra da Kadıköy çarşıda

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 01 Ekim, 2011, 11:45:46
Sayı 2. an itibariyle Gon'a giriş yaptı. Biraz sonra da Kadıköy çarşıda

İlke iyiki varsın :)  bugünleride gördük :)

hennessy

örümcek adamı aldım baskı bu sefer çok güzel olmuş tebrikler sevgili İlke okuyuncada yorumlarımı yazarım hadi bir gayret yürüyen ah pardon yürüyemeyen ölüleride çıkarın :)

hennessy

Spoiler içerir

Kitabın yarısına geldim, gerçekten örümcek adam okumak çok keyifli.

Bunu birkez daha anladım, bir önceki bölümde küçük emrah modunda olan örümcek bu sefer aksiyonlarla dolu ucube diye bir karakter ile kapışıyor, kitapta bir sahne var ucubenin alevler içinde olduğu sahne o sahnede çizimler o kadar göz alıcıki çok hoşuma gitti.

JJJ'ye kalp krizi geçirttiği için peter örümcek adam olarak onu ziyarete gider ve oda JJJ kalp krizi geçirtir ve yaşam öpücüğü verir ve ben o an koparım çok güzel gidiyor kitap devam edelim :)

hennessy

Spoiler içerir

Ve bitti öncelikle beklediğime değdi. Örümcek adam bu seride beni aksiyondan aksiyona sürükleyerek mutlu etti.

Ayrıca İlke'nin çeviriside güzel olduğu için sayfalar hızlıca çevrilmeye başlandı yalnız çizimlere de bayılarak ve kitap elimden düşmedi.

İlk üç fasikülü Gale-Jimenez yazar çizer, ikinci üç fasikülü Wells-Bachelo İlke'nin de kitabın başındaki ön sözde anlattığı gibi iki yazar çizerle o kadar farklı hikaye çizim farkı görüyoruzki buda sanki aynı kitabın içinde iki ayrı kitap gibi duruyor yalnız bu olumsuz değil olumlu yönde hikayeyi etkilemiş.

Çizimler iki tarafta da güzeldi ilk defa kendini Tanrı sanan garip bir karakterle karşılaştım. Uçube de ilginç bir karakterdi ama örümcek adam için çerez gibiydi ben öldüğüne inanmıyorum gene dönecek hissi var içimde.

Beğenceğiniz bir kitap sizleri bekliyor, tebrikler marmara çizgi...

drfuhrer

Sevgili hennessy; olan var, olmayan var ayıp olmuyor mu bu kadar ballandıra ballandıra anlatmak ;D

Anadolu bölgesinde kısır olduğu için çizgi roman kaynakları, net üstünden satışa sunulmasını beklemekten başka çare yok :-[