The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: drfuhrer - 02 Ekim, 2011, 19:16:50
sevgili hennessy;olan var,olmayan var ayıp olmuyor mu bu kadar ballandıra ballandıra anlatmak ;D
anadolu bölgesinde kısır olduğu için çizgi roman kaynakları,net üstünden satışa sunulmasını beklemekten başka çare yok :-[

Hikaye güzel olunca yazıyoruz bişiler :)

Bu arada illa neti beklemenize gerek yok, almak isterseniz kadıköy de ki çizgi roman dükkanlarından birini arayıp kargolatabilirsinizde.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

Aklınızla bin yaşayın ;)

Birazdan veririm siparişi...

Huma

2. sayı da 1.'yi aratmayacak kadar sürükleyiciydi. Ama 1. sayıdan kalan bazı sorular cevapsız kaldı :) .

tommikser

İlke dostum Allah aşkına okuduğumuz sayılarda çocukluğumuzdan beri alışık olduğumuz isimleri kullansan.İlk defa duydum ve gördüm;LİZARD ne arkadaş.Yılların Kertenkelesine bu yapılır mı?

Çok mu zor acaba bunu yazmak.Ahtapot,Gergedan,Şokcu,Kertenkele yazmak bu kadar mı zor?

Lütfen dostum tek istediğim bu umarım çok şey istemiyorumdur.Yoksa kitap herşeyiyle mükemmel sağolasın.

HacıGeraltEmmi

Sevgili duvar sürüngenimizin ikinci cildini büyük bir keyifle okumuş bulunuyorum. Cildin geneli güzel, bildiğimiz örümcek maceraları. 

Wells-Bachelo ikilisinin hazırladığı maceralar daha çok keyif ve eğlence sunuyor. Gizemli maya savaşçıları, kötülüğe çalışan bir bilimadamı ve durdurulması gereken tehlikeli bir mitoloji tanrısı...

Ek olarak Peter'ın sorunları ve sorumlulukları... Ve nisan ortasında beyazlara gömülmüş sokaklar...
Üstelik dostumuz örümcek cinayet zanlısı olarak aranıyor...
Unutmadan yazayım; yardımcı kahraman rolünde Wolverine var.
Ağkafa tüm bunlarla nasıl mücadele ediyor?
Hemen en yakın satış noktasından bir adet temin edip maceraya doyamıyorsunuz ;D

darkwood

İtkileme beni sevgili kardeşim.  :)
Fuar a kadar sabredip, hepsini birlikte alacağım.  ;)
Umarım Red Sonja da yetişir ~sigh~
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Sevdiğim yayınların vakitlice çıkarılması için, vakitlice almaya özen gösteriyorum ;D Vaktinde satılan yayın; yayıncısı açısından yeni sayılar için moral, okuyucular için düzene oturma ihtimali yüksek yayınlar demektir. İmkanlar ölçüsünde erken almaktan yanayım. ;)

hennessy

Sevgili Umar abi Sevgili İlke Amazing spider man 37 (arka bahçenin yayınladığı seriden başlayarak) Amazing 41 i bitirdim Yengesi örümcek adamın peter olduğunu biliyor Hoz yayınlarında da iron man ara gazı verdiği için kimliğini açıklamıştı nasıl oluyor bu iş sonra marmara yayınlarında kimse birşey hatırlamıyor :) ben tozuttum beni bilgilendirirmisiniz

Carnage

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Ekim, 2011, 22:34:43
Sevgili Umar abi Sevgili İlke Amazing spider man 37 (arka bahçenin yayınladığı seriden başlayarak) Amazing 41 i bitirdim Yengesi örümcek adamın peter olduğunu biliyor Hoz yayınlarında da iron man ara gazı verdiği için kimliğini açıklamıştı nasıl oluyor bu iş sonra marmara yayınlarında kimse birşey hatırlamıyor :) ben tozuttum beni bilgilendirirmisiniz

One More Day'de Mephisto'nun yaptığı büyü sayesinde oldu bu iş. One More Day'de yaşananlara açıklık getirildiği sayı hakkında:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3745.0.html

Marvel evreninde o kadar telepat varken gene bu işi halletmek için Dr.Strange'in kullanılması hoş olmadı. JMS döneminin metafizik temalarla dolu öyküleri eleştirilirken,"Yaptığımız retconun amacı Spiderman'i eski hâline döndürmek"denirken bu ne şimdi?

Bir de Harry'nin dirilmesi var. Aslında Harry hiç ölmediği için dirildi diyemeyiz. Bu da Character Assasination isimli öyküde açıklanıyor. (amazing 580li sayılardan birinde.) Ama çok ilginç bir açıklama beklemeyin,yazarlar Harry'nin ölümden geri dönüşünü açıklarken kolaya kaçmışlar.

hennessy

ilke

E yahu ben daha yeni yükledim bunu facebook'a, gelip buraya da yüklicektim baktım çoktan yüklenmiş :)

bari facebook'taki şu sayfamızı takip edin diye reklam yapayim biraz

orayı canlandıralım. çok boşladım son zamanlarda ayıp oldu. herkesi bekliyorum

http://www.facebook.com/pages/Marmara-Cizgi/169392573114632

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 08 Kasım, 2011, 09:16:58
E yahu ben daha yeni yükledim bunu facebook'a, gelip buraya da yüklicektim baktım çoktan yüklenmiş :)

bari facebook'taki şu sayfamızı takip edin diye reklam yapayim biraz

orayı canlandıralım. çok boşladım son zamanlarda ayıp oldu. herkesi bekliyorum

http://www.facebook.com/pages/Marmara-Cizgi/169392573114632

Sevgili kardeşim seni izliyoruz yakından altınmadalyon olarak renklerede el atmışsın en kısa zamanda onuda arşivimizde göreceğiz inşallah

hennessy

Sevgili İlke bir ara Marvell Renkler hakkında ufak bir tanıtım yazısıda yazarsan çok makbul geçer

drfuhrer

harika bir kapak ve de harika bir haber...

hennessy

Sevgili İlke örümcek yarın çıkıyormu?