The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Kasım, 2011, 18:24:01
Sevgili İlke örümcek yarın çıkıyormu?

;D Çıkarsa küserim valla. Tam benim fuara gidişimin ertesi günü çıkmasın bari ;D

gamlıbaykuş

İlke'cim X-men ilk 4 sayı tamamlandı devamı 2012'de devam edecek diye biliyorum. Yepyeni Bir Gün'de tamamlanıyor. Peki Örümcek Adam'ın seyri ne olacak devam mı yoksa biraz ara falan verecek misiniz? (Siz yine de ara vermeyin :))
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ilke

Matbaadan bana gelen bilgi örümcek'in ctesi fuara yetişeceği yönünde. ama ben artık böle şeylere güvenmemeyi öğrendim :) cumartesi olabilir diyorum onun için. kısmet :)

X zaten Amerika'da sadece 6ya kadar geldi ve ilk 4 sayıdaki gibi birbirini takip eden maceralar yok. Onun için rahatım o konuda. 2012 içinde bir ara yayınlayacağız.

Bu sene sonuna kadar 3 rengi bitirip aynı anda raflara çıkarmayı düşünüyroum. Örümcek MAvi'nin çevirisi bitti. şu an dizgide. diğer ikisini de en kısa sürede halledeceğim.

Örümcek son gaz gidiyor. Aralık'ta Mavi'nin çıkacağını da hesaba katarsak bu şekilde her ay bir örümcek albümü çıkarmaya çalışacağız. Örümcek 4. Sayı: Avcı Kraven'ın İlk Avı!

ilke

Nihayet çıktı,

bugün Gon'da ve Kadıköy'de.

pizagor

Güzel haber! Yakın zamanda bir Kadıköy ziyareti için güzel bir sebep daha...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Örümceğimizin ara vermeden ağ atması sevindirici. Hep böyle yola devam etsin.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Bu arada Aralık ayına bir şey kalmadı. Maviş geliyor mu maviş.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: s.b - 29 Kasım, 2011, 12:27:52
Bu arada Aralık ayına bir şey kalmadı. Maviş geliyor mu maviş.

Evet Maviş'i hepimiz bekliyoruz :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ilke

Mavişin dizgisi bitmek üzere. Hulk gri'nin çevirisi bitmek üzere. DD sarı uykuda halen :) Aralık sonunda 3ü birden çıkacak.

tommikser

Eline sağlık dostum.Peki satışları açıklamdan diyeyim nasıl memnun musun?Performans konusunda Örümcek mi iyi yoksa Xmen mi iyi?Kolay gelsin...

pizagor

Yılların X-Men'inin girift ve karmaşık yapısı 'takip edemiyorum' (yıllardır ucundan - kıyısından dahil olabildiğimiz içindir ki) eleştirilerini de getirir hep. Dolayısıyla Örümcek Adam'ın önde olduğunu düşünüyorum. Bakalım İlke'den gelen yanıt ne olacak...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

drfuhrer

AY SONU ALACAĞIM LİSTE KABARIYOR GİTTİKÇE..TEK DERDİMİZ BU OLSUN;AMAN SABAHLAR OLMASIN :D

s.b

Alıntı yapılan: ilke - 29 Kasım, 2011, 13:15:25
Mavişin dizgisi bitmek üzere. Hulk gri'nin çevirisi bitmek üzere. DD sarı uykuda halen :) Aralık sonunda 3ü birden çıkacak.

Üçü birden olursa gerçekten müthiş bir ay olacak. 

tommikser

darkwood

Spider man yeni sayısı ve Maviş ile ilgili için güzel haberler için teşekkürler.
Alınacak kitaplarımız çoğalıyor, bütçeyi bir gözden geçirmek gerekiyor.  8)
Darkwood Sakinleri..