The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilke

4. Sayı ciltlemede. Conan 5'le birlikte Cuma günü çıkacaklar (bi aksilik olmazsa)

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 18 Nisan, 2012, 11:54:08
4. Sayı ciltlemede. Conan 5'le birlikte Cuma günü çıkacaklar (bi aksilik olmazsa)

Bu Cuma değil mi İlke :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kafkaesk

Barbar Conan 5 ve Spider-Man 4 Gon'a vardı :)

tommikser

Sert kapak Conan'lar geldi mi veya gelecek mi peki?

kafkaesk

Alıntı yapılan: gunessemerci - 21 Nisan, 2012, 13:01:56
Sert kapak Conan'lar geldi mi veya gelecek mi peki?

işte onu ilke'ye sormak lazım ben 4. kitabın sert kapağını bile göremedim henüz :(

tommikser

Fiyatları öğrenebilir miyim bu arada?Birde kaç sayfa acaba ikisi de?

rumar80

Anlaşılan kimse almamış. Alsa bile okumamış. Okusa bile önsöze bakmamış.
  Sevgili İlke nazikçe adımız vererek bizden ve diğer çizgi roman sitelerinden bahsetmiş. İnceliği için teşekkür ederiz.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Nisan, 2012, 13:31:58
  Sevgili İlke nazikçe adımız vererek bizden ve diğer çizgi roman sitelerinden bahsetmiş. İnceliği için teşekkür ederiz.

Ben okudum :) evet bu ayrıntıyı görmüştüm ama atlamışım İlke kardeşimize teşekkür ederiz.Ayrıca kötü karakter hakkını veriyor Peter'i daredevil kostümü içinde görmek ilginçti.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Nisan, 2012, 13:31:58

Vallahi ben de aldım ve orayı okudum ama burada paylaşmak aklıma gelmemiş. İlke'ye bu ince davranışı nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum.

HacıGeraltEmmi

Aldık, okuduk, arşivimize koyduk ;D ;D Önceki ciltler de böylemiydi hatırlamıyorum ama, mat kuşeye basılması iyi olmuş. Okurken daha bir rahat okudum sanki.

DİKKAT!!!! İPUCU İÇEREBİLİR

Macera ismi "Kraven'in İlk Avı" olunca gene birilerini diriltmişler modunda okumaya başladım. Sonradan anladım ki öyle değilmiş ;D Birşey daha; arkadaş bu Kraven'in de ne çok akrabası varmış yahu. Habire biryerlerden çıkıp duruyorlar. Eski manitalar, oğullar, karılar, kızlar ;D

hennessy

ilke

abi dur

önce house of m var. dizgisi bitmek üzere

tommikser

İlke süpersin ne diyeyim arkadaş yakında facede İlkeyi heyecanla takip edenler klübü kuracam ona göre ;D

Bu arada senden birşey öğrenmek istiyorum.Fantastic Four ve Captain Amerika için ne düşünüyorsun?Senin fikrine göre nasıl ?

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 06 Mayıs, 2012, 19:13:52
abi dur

önce house of m var. dizgisi bitmek üzere

Bugün geldin haber vermedin iyi şimdilik sustuk :)

rumar80

İlke'ciğim ellerine sağlık, ama Secret Invasion'u da bir önce çıkar. İnsanlar merak ediyor. Hele de Dark Avengers'ı... Yazamıyoruz da  ;)