The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Mayıs, 2012, 20:50:29
   İlke'ciğim ellerine sağlık, ama Secret Invasion'u da bir önce çıkar. İnsanlar merak ediyor. Hele de Dark Avengers'ı... Yazamıyoruz da  ;)

Aynen Umar abiye katılıyorum :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

@rumar

abi ben gerekliyi bekleyecektim en başta aslında. new avengers 5 ve 6 civil war'a denk geliyo. 8. sayı da secret invasion'a. aylık gitseler bu aralar 8 olacaktı. onun için ben de house of m basalım bari dedim. aslında avengers disassembled'ı bassalardı house of m çok daha keyifli olacaktı ama artık beklememeye karar verdim.

hanac

tommikser

Bence de hiç ama hiç bekleme 3. sayı 6 ay sonra geldi.Gereklinin keyfine kalırsak senin kitapları okuyamayız.Zamanında sen alsaydın keşke :-\

hennessy

İlke kitapları bekliyoruz kardeş örümcek i bu arada üvey bırakma yanlız

rumar80

Sevgili İlke,
   Birbiri ile bağlantılı dergileri yayınlamanın sıkıntısı burada, ama beklemek te bizleri yoruyor. Olmazsa önsözlerde kısa özetlerle açıklayıp yayınlasan iyi olacak kanaatindeyim.

darkwood

Yayınevlerinin baskı istikrarları farklı olduğu için, beklemeden normal yayın akışında yayınlanması daha doğru olur. Gerekli bilgilendirmelerin kısa bir önsöz olarak yapılması bence de en mantıklısı..
Darkwood Sakinleri..

NIC

Malum başbakanımız Öğretmenler 15 saat çalışıyor çok çok para alıyor,sonra boş oturuyor deyince bende boş oturmayim Örümcek Adam'ın 5. kitapta çıkan hikayesine bakayım dedim,iyiki demişim,çok şaşalı bir macera gibi duruyor

Herkes var hikayede; Osborn,Venom,Bullseye,Menace,Scorpion...ve tabiki de John Romita JR

tommikser

Fakat Behzat'ım bugün hafta sonu mesai olayı yok para isteme ona göre ;D

hennessy

NIC

Alıntı YapFakat Behzat'ım bugün hafta sonu mesai olayı yok para isteme ona göre 

Güneş'im para istemem ama Hasan abi forumun ismini bir günlüğüne Emekçi memurun forumu yaparsa yok demem  :-*

hanac

Forumun adı 1 günlüğüne

ALTIN MADALYON ÇİZGİROMAN SEVDALILARI 'ndan  ALTIN MADALYON EMEKÇİ MEMURUNR FORUMU 'na değiştirilmiştir.

Nic39 Behzat'a saygılarımızla  :)

NIC

Eyvallah Hasan abi

Ben de 300. mesajımla saygılarımı iletiyorum...

Üç yüz otuz üçüncü  mesajda görüşmek üzere...

BAHADIR

Alıntı yapılan: NIC 39 - 26 Mayıs, 2012, 11:32:47
    Malum başbakanımız Öğretmenler 15 saat çalışıyor çok çok para alıyor,sonra boş oturuyor deyince bende boş oturmayim Örümcek Adam'ın 5. kitapta çıkan hikayesine bakayım dedim,iyiki demişim,çok şaşalı bir macera gibi duruyor

Başbakan haklı...Hem paranı çizgiromanlara yatır, hem vaktini çizgiromanlarla geçir...Ondan sonra, "hem az maaş alıyoruz, hem de çok çalışıyoruz" de... Demek ki maaşta, vakit te bol  ;)

Bu arada ben daha 4. cildin ilk iki sayısını okudum ama 5. cilt harbiden canavar gibi gözüküyor...Fasikül kapakları bile alın bizi diye bağırıyorlar...

Az çalışma... yüksek maaş... bol çizgiroman... hakkınızı almayı unutmayınız... ;)

gamlıbaykuş

Fasikül kapaklarından anlaşıldığına göre 5. ciltte 569-573 arası yayınlanacak. Peki ABD'de Amazing Spiderman kaçıncı sayıya ulaştı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...